Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugy érzem, hogy semmi hasznom...

Ugy érzem, hogy semmi hasznom és teljesen felesleges vagyok (? )

Figyelt kérdés
Már sokaz gondolkodtam és mindig itt jukadok ki.mindig csak nyomoruságot érzek.nem érdemlek megvsemmit és senki.az egyetlen jo (inkább semleges) érzés amikor alszok mert akkor nem vagyok tudatomnál.olyan jo lenne szerintem a halál mivel nincs semmi utána.nem lennék tudatomnál és nem éreznék semmit.és ha olyan alkalmam lesz rá akkor el dobom ezt az életnek nevezett szemetet.mlha van/lesz valaszolo,ne irja se a családot vagy baratot.baratom nincs a csalad meg nem érdekep.ez nem egy kérdés csak ha van akkor elolvasnám a véleményeket.

2014. aug. 11. 00:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Önkénteskedj.
2014. aug. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:

Én is sokáig éreztem így, de azóta jóra fordultak a dolgok.

Bár nem ismerlek, de biztos vagyok benne, hogy csak idő kérdése és nálad is beáll valamiféle pozitív változás az életeddel/életszemléleteddel kapcsolatban.Kitartás!;)

2014. aug. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nem kell pozitiv választ adni.öszinte legyen.

Nemérdekel a jotékonykodás.ugyanugy nem érdekel az hogy mással mi van mint hogy velem.és tényleg nem ismersz.szánalmas az ilyen sablonszöeg(minden jora fordul idővel.)"kitartás"? Eleget küzdöttem.miért gondolják az emberek hogy a halál rossz dolog.inkább gyógyìr.igazábol lényegtelen mit irtltok.nem befolyásolja a tetteimet.aki akar ir vépeményt.

2014. aug. 11. 00:40
 4/23 anonim ***** válasza:

Szerinted mi okozza ezt a fajta "nyomottságot", egykedvűséget, halálvágyat nálad?

Tudod, mi a felesleges? Bebeszélned magadnak, hogy felesleges vagy. Ne ezen gondolkodj. Mindenki sz*rul érzi magát egy idő után, ha túl sokat gondolkodik. Inkább keress valamit, ami leköt. Akár neten is olvashatsz/nézhetsz bármit, ami érdekel, ami kitölti a napjaidat. Kezdetnek ez is jó. És nem mindenki hatalmas társasági ember vagy önkéntes. Nem mindenki válthatja meg a világot, tőled viszont senki nem veheti el, hogy jól érezd magad.

2014. aug. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Mit takar az "olyan alkalmad lesz rá"?
2014. aug. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

Szia!Hidd el nem te vagy az egyetlen aki így gondolja :)

Úgygondolom igazad van a halál gyógyír,szerintem is,de ne add fel ilyen könnyen.Hidd el, ha vársz egy kicsit(és ezek lehetnek évek,hónapok,vagy órák is) megtalálod azt a dolgot/személyt/hobbit akármit, amiért úgy fogod érezni hogy érdemes élni.És én is tudom, hogy ez az időszak a legnehezebb amikor csak vársz,de hidd el a remény hal meg utoljára ;)

16/L

2014. aug. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ha eszel egy csokit jó érzés nem? Ha vásárolsz valami új dolgot az szintén. Már megéri élned a pénzért, hogy minél több legyen és annál boldogabb légy. Nem minden család meg barátok körül forog.

Ha annyira rossz a manánéleted új életet kezdhetsz egy másik országban, annyira sok féle munka van.

Eddig csak fogyasztottad az állam pénzét. Ha annyira nem félsz a haláltól, lépj be az idegenlégióba, így legalább valami hasznosat is tenni fogsz.

2014. aug. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, engem meg pont teljesen jó érzéssel tölt el, hogy semmi hasznom és teljesen felesleges vagyok. Semmi kötelezettség, semmi elvárás felém. Nem azért kell élni, hogy haszos legyek. Amúgy meg ki nem felesleges? Inkább mások képzelik be hibásan, hogy ők hasznosak, és milyen sokat érnek, közben meg nem , ők is csak egy apró homokszemek a sivatagben, a haláluk után pár generációval már a nevükre sem emlékszik senki.

Szóval én jól elvagyok haszontalanul is.

2014. aug. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem azért érzem ugy mert sokat gondolkodok.ha valamin igazán elgondolkozok akkor az amire kilyukadok az igaz.ugy értettem hogy nem fogok ellenkezni bármilyen formában jön.igaz volt valaki akiért az életem is odaadnám, és akármilyen kìnt elviselnék érte, de azt monda neki nár van barátja.akkor lenne bennem valami boldogság szerű érzés ha az életem adhatnám érte.mindig arról álmodozom hogy kilyen lezet többféle modon meghalni.
2014. aug. 11. 09:05
 10/23 A kérdező kommentje:
És nem boldogit se a pénz se az étel
2014. aug. 11. 09:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!