Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért van, hogy...

Szerintetek miért van, hogy minden lány lenéz az autómániám és a focirajongásom miatt?

Figyelt kérdés

Már egész kiskorom óta nagy autórajongó vagyok és a imádom a focit.

De emiatt sajnos minden lány furának talál és lenéznek.

Emiatt nincsen igazi lány barátom. De már nagyon szeretnék egyet.


15/L



2014. aug. 11. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért lehetne más témát is felhozni, ha ismerkedni akarsz. Nem kell a rajongásoddal másokat untatni.
2014. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, tudom, de nem csak arról szeretek beszélni. Másról is beszélünk, de valahogy mindig szóba jönnek az autók. Meg ha sétálunk vagy valami akkor mindig látok autókat és nem bíom ki. Nem órákon keresztül beszélek róla. Ezért lenne jó egy hozzám hasonlót találni.
2014. aug. 11. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ugyanilyen (15/L) ismerősöm, és mikor találkozom vele egyfolytában csak az autókról tud beszélni. De nem túl okos, meg nem is egy ápolt teremtés, ami szintén zavar benne, de pluszba a hülye autók, hát én kikészülök tőle.

Ha egy rendes, ápolt lány vagy, és nem csak az autókról tudsz beszléni, hanem csajos témákról is, akkor nincs ezzel semmi baj, de ne vidd túlzásba!;)

2014. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, igyekszem befogni a számat, de kell valaki akivel megtudom ezeket beszélni. És kibeszélhetem magam.

Köszönöm a segítséget!

2014. aug. 11. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mert ők biztos műkörmös, 60kg sminkes ribik! Én nem értek annyira az autókhoz, de én is imádom őket, meg a focit is. Jobban járnál ha fiu barátokat szereznél mert értékelnék ezt benned, es sokkal jobbak a lányoknál, sose beszélnek ki és mindig őszinték, és ami a legjobb lenne ---> élvezettel nézhetnéd ahogy a sok hulye liba irigykedik rád mert meno vagy a fiuk korében!!! :D Nekem 1 lany baratnom van es 4 igaz fiu baratom + a faluban kb az osszes fiu bir minket mert szepek vagyunk csinosak es jofejek :D
2014. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem, ez jó ötletnek tűnik. Megpróbálok fiúkkal barátkozni.

Köszönöm, hogy segítettél.

2014. aug. 11. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!