Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti kipróbálnátok a tujázást?

Ti kipróbálnátok a tujázást?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom, hogy veszélyes.


2014. aug. 12. 11:09
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]

:D

2014. aug. 12. 11:11
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. És nem csak azért nem, mert életveszélyes, hanem mert nem csak a saját kis szr életemre gondolok.


Ha ezt megcsinálod, de mondjuk lesodor a menetszél, a szembejövő villamos meg áthajt rajtad, akkor mi lesz? Nem csak annyi, hogy meghalsz, hanem mondjuk annak a villamosnak a vezetőjét, amin tujáztál, nagy eséllyel kirúgják a francba, amelyiket meg keresztül ment rajtad, élete végéig kísérteni fogja a dolog.


Szóval én elhiszem, hogy nagyon laza, meg yolo, meg menő, csak ilyenkor egyesek nem hajlandók tudomásul venni, hogy nem csak a maguk életével játszanak, hanem más emberek állásával, lelki épségével, de akár csak az idejével is.


Biztos szeretnél úgy bekerülni a hírekbe, hogy a hülyeséged miatt meghaltál és órákra megbénítottad a nagykörút forgalmát.

2014. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Prolis. Ennél azért lehetne több méltóság benned. Persze szörfözni, jet-skizni nincs lóvéd, akkor marad a "tujázás", meg a többi, panelproliknak való szánalmas feltűnősködés, mint az őrjöngés a mozgólépcsőn, utcán hugyozni és társai.
2014. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
annak idején, amikor nem ezek a szar combinok voltak, apámék is nyomták ezt :D nem haltak bele, röhögtek egyet.
2014. aug. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"amikor nem ezek a szar combinok voltak"

- ja, járjon csak a sok szr régi ócskavas, hogy a hülyék felugrálhassanak az ütközőjére. grat.

2014. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is szoktam heccből tujázni a haverokkal. Általában éjszaka (kevesebb a fakabát, illetve nehezebben látják meg az arcod). Mindig integetünk és kiabálunk az autósoknak és a gyalogosoknak.("if I belive, I can fly.") XD


Veszélyesség -> Amúgy ha menetirány szerint ülsz a vonóberendezés tetején, az ablaktörlő karjába kapaszkodva, akkor kb. olyan mintha motoroznál. :-)


A combino azért már too much (veszélyességben)


Mi a "Hannóverit" és a "Tátrát" szeressük.


A klasszikus ütközővel szerelt modelleket pl. ganz kerüljük a sok olajsár miatt.


Jó tujázást!

2015. júl. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gergő Petrányi válasza:
A tujázás király dolog! :D Combinon se vészes... ;)
2016. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!