Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves lányok, nők, tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok, nők, tetszene nektek az ilyesmi? Kipróbálnátok?

Figyelt kérdés

Kort is szeretnék kérni.

https://www.youtube.com/watch?v=CA9lqDKvnoc


2014. júl. 23. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Hogy vízbe fújtsanak az nem hiányzik,Kösz nem.
2014. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ez valahogy nem erről szól. :D
2014. júl. 23. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Bora borat kiprobalnam, a pasit is egy ilyen tancra, de a ferjem biztos nem dijjazna, o meg szerintem nem lenne ilyen ugyes. az is igaz, hogy az idegen pasi meg feszelyezne, ugyhogy nem az en palyam. A csaj meg tenyleg gyanusan sokat van a viz alatt:D

L(N?)/31

2014. júl. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, az mondjuk tényleg érdekes, hogy ilyen sokáig hogy bírja.

Én is kipróbálnám egyébként (mármint a nő helyében lennék), érdekes lehet, de inkább csak női segítséggel. Ha férfi "fogdosna" engem, az fura lenne.

(30+ /F)

2014. júl. 24. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!