Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnék pár normálisnak...

Szeretnék pár normálisnak tűnő hajléktalannak segíteni, miket vegyek?

Figyelt kérdés
Nem pénzt szeretnék adni,hanem mondjuk vizet,esetleg csokit,még mondjatok dolgokat. https://www.youtube.com/watch?v=G65z8p1YNhw. Ilyesmi videók ihlették az ötletemet,csak egy probléma van itt MO-n,hogy ilyen normális hajléktalanokat elég ritkán találni...

2014. aug. 12. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ételt, szendvicseket készíts nekik és próbálj ruhákat is beszerezni pl. turkálókból, az utóbbiaknak télen jó hasznát veszik ...
2014. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Feltéphető/üveges konzerv, puffasztott rízs/abonett/kétszersült (mert eláll), keksz, vitamin, tisztálkodószerek. Persze friss kaja, gyümölcs is lehet arra a napra.
2014. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van otthon használaton kívüli takaró.
2014. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pokrócokat is szerezz be;)
2014. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pokróc, kaja (bár ezeket sajnos elvehetik tőlük az agresszívabbak)


De vigyázz, mert én is adtam már oda normálisan kinéző csövesnek a szendvicsemet, erre hozzám bszta és nekiállt ordítani, hogy pénzt kér, nem kaját. Na, azóta senkinek semmit.

2014. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, hogy mire van szükségük.
2014. szept. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Információra van szükségük.

Sokan vannak, akiknek van nyugdíja, csak felvenni nem tudják, mert a bankkártyát, személyit, stb-t ellopták tőlük.

2014. szept. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!