Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok, ha gyűlölö...

Rossz ember vagyok, ha gyűlölök valakit, aki semmi okot nem adott erre lényegében?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban, akivel eleinte barátnők voltunk, de szép lassan teljesen elhidegültünk egymástól. Azért van amúgy leginkább lelkiismeret furdalásom, mert a 2. napon látta, hogy egyedül vagyok és nem is ismerek senkit, ezért odajött és mondta, hogy menjek oda hozzá meg a barátnőihez. Csak a későbbiekben voltak veszekedéseink, meg úgy eleve magától az egész csajtól kiráz kb a hideg. Már attól neki tudnék néha menni a falnak, mikor meghallom a vihogását, vagy a bamba tekintetét...Annyira megutáltam szegényt, pedig tényleg nem csinált semmi olyat végül is, ami miatt így kellene éreznem, de valamiért mégis annyira feszült vagyok a társaságában is és állandóan kerülöm. Szerintetek emiatt rossz ember vagyok? :(

16 éves lányok vagyunk


2014. aug. 12. 20:24
 1/4 GVivi ***** válasza:
100%

óó én is ismerek valakit aki azzal hogy néz már is felidegesít...habár ő ad okot szerintem....nem nem ad okot.

Na mindegy.A lényeg hogy nem vagy rossz ember csak nem szimpi már neked

2014. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Mondjuk szerintem ő is így van már velem, legalább is remélem..:/
2014. aug. 12. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek, akik már valamiért a kinézetükkel, a járásukkal, a hangjukkal stb. idegesítenek. Emiatt nem leszel rosszabb ember, csak ne bántsd őket, ne részesítsd őket feltűnő hátrányban.

Magadba azt gondolsz szerintem, amit akarsz, csak ez ne üssön vissza.

2014. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz vele.
2014. nov. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!