Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetemi gólyatáborról vélemén...

Egyetemi gólyatáborról vélemények?

Figyelt kérdés
EL kéne lassan döntenem, menjek-e, de egyedül nem nagyon tudom.. Egyrészt mennék, mert ismerném a többieket, tapasztalatokat szereznék, másrészt viszont elég sok rosszat hallottam róla (alkohol, drog, szex stb..) Én meg az a típus vagyok, aki nem nagyon iszik, nem is nagyon szeretek ismerkedni, olyan közelről meg pláne nem... Szóval mik a tapasztalataitok róla? :)

2014. aug. 12. 20:41
1 2
 1/13 anonim válasza:
34%

A szex nem rossz, nem értem mi a bajod vele...

21/F

2014. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen rajtad áll mit csinálsz. Van rokonom, lány aki egy kortyot nem iszik, mégis jól tudja érezni magát. Másoknál meg az a lényeg hogy "na most mindent szabad".
2014. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
72%
Életed egyik legjobb élményéből maradsz ki, ha nem mész!!!
2014. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__595..

Ezt a kérdést még én írtam ki.. lettek is érdekes válaszok, de egyébként ne törődj senkivel!:)

2014. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem muszáj drogozni meg szexelni, de még piálni sem. nincs nagy szivatás, és csak az vesz részt a feladatokon, aki szeretne. a gólyatábor arra van, hogy megismerjék egymást, de igazán nem vagy kötelezve semmire! szerintem menj!
2014. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mondjuk én max egy fél sört iszom meg egy bulin, többet tuti nem, (félek is a lerészegedèstől) nem cigizek, és szűz vagyok még.... így is érdemes mennem? nem lesz nagyon durva? :/
2014. aug. 13. 10:51
 7/13 anonim válasza:
első vagyok: semmi sem kötelező, max ha nem éreznéd jól magad eljössz onnan és kész, egyébként meg lehet kellemeset fogsz csalódni a végén:)
2014. aug. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyi ilyen kérdés volt már...

A gólyatáborok nem mindenhol egyformák, de nekem a tapasztalatom az enyémről: nem kellett vetkőzni, nem kellett inni, nem kellett szexelni sem. Nem is csináltam egyiket sem, mégis tök jól éreztem magam, és nem egyedül voltam, aki nem csinálta a fentieket.

Persze voltak, akik lerészegedtek és egyéjszakás kalandokba keveredtek, de nem ez volt a jellemző, és ők is önszántukból csinálták.

Drogozásról nem tudok, és nálunk volt orvosi felügyelet is. Szerintem efféle nálatok is lesz. Az instruktorok/seniorok, hol hogy nevezik őket, tehát a felsőbbéves szervezők nemcsak a bulihangulatért felelősek, hanem a gólyák épségéért is, ezért nem szokásuk erőszakkal itatni őket, vagy letépni róluk a ruhát erőszakkal.

Arra is kicsi az esély, hogy ne ismerkednél meg olyan gólyákkal, akik hozzád hasonló beállítottságúak. Velük jól érezheted magad. Ha meg nagyon nem tetszik, nem fognak erőszakkal maradásra kényszeríteni, bármikor szabadon távozhatsz. Ez nem egy gimis vagy általános isis nyári tábor, te meg nagykorú ember vagy, ha nem akarsz maradni, távozhatsz.

2014. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyeteme válogatja, hogy milyen, de az az alapelve, hogy jól érezd magad.

Érdemes menni, mert: Hihetetlen nagy befektetés kapcsolat-ügyileg. Annyi embert ismersz meg, hogy nem az lesz a bajod, hogy egyedül ülsz majd az egyetemen, hanem, hogy nem tudod ki mellé ülj a sok jó arc közül. Illetve másik fontos dolog, hogy itt megismered a felsőbb éveseket, akik nagyon sok tapasztalatot át fognak adni.

A feladatokról, pedig: Semmi sem kötelező, csak azt kell csinálnod amit akarsz. Én sem vagyok egy nagy bulis, nem vagyok nagy alkoholos sem, még is baromira élveztem (akkor sem és azóta sem voltam részeg még soha). Általában szokott lenni meztelenkedős sorfeladat is, de egyrészt nem kötelező, másrészt meg senki nem fog cikizni, mert az a normális, ha megcsinálod a feladatokat akármilyen égőnek tűnik. De mondom azért sem cikiznek, ha nem csinálod meg. Szexig nem szoktak elmenni a dolgok, de nyilván vannak kirívó esetek. Ami pedig a drogokat illeti, nálunk kategorikusan kitiltották őket és megmondták, hogy 5 perce van összepakolni annak, aki nem tartja be.

2014. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%

Ha lány vagy valószínűleg meg fognak fektetni, először kicsit fájni fog, de utána majd te is élvezed.


Ha fiú vagy nem kell aggódnod.

2014. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!