Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Élmények, vélemények a DE-BTK...

Élmények, vélemények a DE-BTK gólyatáborról. Idén tervezitek, hogy mentek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is most lesz a gólyatáborom,igaz én IK-s vagyok,de ha jól emlékszem a BTKnak és az IKnak együtt lesz majd!Én nagyon szeretnék menni,de azért kicsit tartok tőle!:))
2010. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első voltam,én is Debrecenbe megyek!:))
2010. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen, a BTK IK együtt lesz, én tuti hogy megyek, csak kíváncsi vagyok a többiek hozzáállásáról.

Én nem tartok tőle, csak egy kicsit sokallom a 15000forintot

2010. aug. 11. 11:05
 4/6 A kérdező kommentje:
*hozzáállására
2010. aug. 11. 11:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Megint első,én is sokallom....főleg úgy,hogy elég messsze lakom,nekem az is sok pénz,meg ugye a koliba is kell majd nekem egy pár dolog!
2010. aug. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hat ja..:S de én szerintem vétek lenne kihagyni,uh én ma megyek és feladom a levelet.Spórolásként meg viszek itthonról vagy két liter házit:D
2010. aug. 13. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!