Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kik azok az emberek, férfiak...

Kik azok az emberek, férfiak én nők között, akik folyton szidják az ellenkező nemet?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon is, meg az életben is.

2014. aug. 15. 14:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A boldogtalanok, csalódottak.
2014. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csalodtak nagyott es ezert ellen felnek veszik a masik nemet!!!! Mert mindenkit 1 kalap ala vesznek!!!!
2014. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Nők közül a leszbikus feministák. Legundorítóbb emberek a világon
2014. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De arra nem gondolnak, hogy azokat is megbántják, akik nem érdemlik meg? Vagy nekik már úgyis mindegy?
2014. aug. 15. 15:51
 5/14 anonim ***** válasza:
Mindenki szid valakit, nemcsak nők a férfiakat, és fordítva, hanem bárkit, olvass el egy két cikk után kommenteket, ott jó szó soha nem hangzik el, megkeseredett, gonosz emberekkel tele van az ország.
2014. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

férfiak, ÉS nők között, már írni sem tudok...


Furcsa az, hogy bennem is sokszor felmegy a pumpa, olvasva a hozzászólásokat, meg a válaszokat, meg a reakcióit egy-két embernek. És hajlamos lennék már én is kategorizálni embereket.

De amint kikerülök az életbe, mindez szertefoszlik, és elmúlik minden előítéletem, általánosításom, bárkivel szemben.


Nem igazán viszik előre ezek az oldalak az emberek szociális fejlődését. :-(

2014. aug. 15. 16:20
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem, ezek az oldalak valóban nem a szociális fejlődésre valók:D De remek hely ez például arra, hogy itt töltsem azt az időt, amit egyszerű semmittevésre szánok:)

Egyébként tényleg azok szidják az ellenkező nemet, akik sokat csalódtak már. Persze azért még nem kellene mindenkit megutálni a másik oldal játékosai közül:D:D

Én is csalódtam már párszor (különböző okok miatt) és jelenleg is azért vagyok egyedül, mert még félek megbízni egy újabb férfiban, de ettől még nem utálom a férfiakat, nélkülük szegényes, unalmas lenne a világ, a hiba bennem van, nem bennük:)

24/L

2014. aug. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7

utálni a másik nemet és szidni nem egy és ugyanaz.


Nem vagyok nőgyűlölő, nem utálom őket, de ettől még szidom.

2014. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hetes vagyok.


Hát jól van, Kedves Nyolcas, igazad van, valóban nem ugyanaz utálni és szidni valakit...

Én mindenesetre sem utálkozni, sem szidni nem szoktam úgy, hogy egy bármilyen csoportról van szó. Épp ezért azt sem értem, hogy Te miért szidod a nőket... Nem létezik olyan tulajdonság, viselkedésforma, ami minden nőre vagy épp minden férfira jellemző (az alapvető biológiai törvényszerűségeken kívül), és akikre nem haragszol konkrétan, azok nem érdemlik meg, hogy bántsd őket:)


Nem tudom, nálad miben merül ki a nők szidása, de az én hátamon biztos felállna a szőr, ha olyanokat hallanék, hogy "Idióta nők!" vagy valami hasonló... Sértve érezném magam, mert nő vagyok, de nem vagyok idióta. Persze ez csak egy példa volt, nincsenek nőszidalmazó ismerőseim, úgyhogy nem tudom a konkrétumokat.

Rám sokszor azt mondják, hogy naiv vagyok, meg ehhez hasonlók. Tény, hogy nagyon szeretem az embereket (ez kell is a szakmámhoz, különben pocsék lennék benne) és nem szoktam általánosítani.

2014. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon sajnálom ezeket az embereket a tapasztalataikért, és azért, mert sötétek. Persze együtt a kettő is lehetséges, de külön is, szerintem rossz lehet gyűlölködni, gyűlölni egy csoport minden tagját (nők, férfiak), és ezen az oldalon puffogni, és nem segíteni senkinek, pedig az a célja...
2014. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!