Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki unja a beszélgetést velem...

Aki unja a beszélgetést velem chaten vagy üzenetben, és megkérdezem untatom-e, miért hazudja azt, hogy nem?

Figyelt kérdés
Miután már érzem, hogy a másik nem nagyon élvezi a beszélgetést, unott, rövid válaszokat ad meg minden, meg szoktam kérdezni hogy zavarom vagy untatom-e. Mert tapintattal akarok lenni a másikra. Erre mindig azt mondják, hogy nem untatom. De ha jól láthatóan unja az egész beszélgetést, miért nem mondja meg őszintén, miért tűri akkor még?
2014. aug. 16. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés, engem is érdekelne.
2014. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőséget látok/használok:

1 udvariasság (nem jut eszembe semmi lerázószöveg,s mi van ha megbántom azzal ha elmondom neki,hogy most nincs nagy kedvem egy ilyen lapos beszélgetést folytatni)

2 fáradt vagyok, inaktív,de örülök,hogy beszélgetést velem unaloműző. (Beszélgetésben sokszor hallgat az egyik fél,mert nincs kedve beszélgetni,de szívesen hallgatja a másikat. Esetleg érdekli a beszélgetés,de nem tud hozzászólni.)

2014. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy csak te érzed úgy, hogy unja.
2014. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Exem az egy hónapig mézesmázos dumával hívott..aztán megkérdeztem miért beszélt így..mondta hogy valójában unta a beszélgetést és csak nem akart bunkó lenni..és letenni rám a telefont..hát pont ezzel a viselkedésével lett igazán bunkó.. kétszínű alak... manipulált csak..lett volna őszinte és akkor többet biztos nem kerestem volna ..
2023. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!