Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amiatt nem ismerkednek velem,...

Amiatt nem ismerkednek velem, mert meghíztam?

Figyelt kérdés
Igazából 1 évvel ezelőtt egy szép lánynak mondhattam magam.Most felszeszedtem 15 kg-ot.(172cm-74kg-ot) nem érdeklem úgy az embereket mint azelött.A barátnőim azt mondták nem akarnak nyilvánosan velem lenni mert az olyan ciki.Nem is akarnák újra a barátjuk lenni de félek, hogy az emberek tóbbsége Igy néz rám..Ha újra kb.60 kg lennék akkor minden a régi lenne? (persze tudom ez hosszú idő)

2014. aug. 16. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Uristen. Mekkora retek, utolso fereg baratnoid voltak neked...Ok hany kilosak? 40? Vagy mi? meg hany evesek? 12? Meg abban a korban is gaz az ilyen.

Nem igazan vagy kover, nem tudom, milyen az alkatod, most te valoszinuleg telt lehetsz, husibb. Mitol hiztal meg?

Szerintem azert nem akarnak ismerkedni veled, mert komplexusod van emiatt, hogy hiztal es ezt sugarzod a kornyezetednek is, a rossz onertekelest, a visszahuzodast, taszitast.Ha te nem szereted magad, mas sem fog, tartja a regi mondas.

Ha nagyon zavar, akkor sportolgass, egyel sok halat, csirkemellet, zoldseget...Stb

2014. aug. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Ne foglalkozz veluk az ilyen emberektol orulj ha megszabadulsz. Nem vagy kover csak oda kell figyelni hogy tobb kilo menjen fel.
2014. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezek a "barátnők" nem barátnők, már nem azért. Ha újra a régi lennél és "visszafogadnának", akkor úgyis tudnád, hogy igazából nem önmagadért szeretnek. Remélhetőleg tudnád, és nem állnál neki ilyen álnok kígyókkal újra lógni.

Nekem van olyan barátnőm, aki szegénykém tényleg nagyon kövér (pajzsmirigygond), és mivel ő TÉNYLEG a barátnőm és nagyon szeretem, úgy szeretem, ahogy van. Tökmindegy, hogy néz ki, önmagáért szeretem.

2014. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem más téren is ment a képmutatás, ha ilyenek, hogy a külsőségekre ennyire adnak... Persze ezt tudatosan nem lehet észrevenni, de rájuk soha, de soha nem számíthattál volna, szerintem ha valami problémába ütköztél volna és segítséget várnál tőlük, ugyanúgy felszívódnának...
2014. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Barátnők? Azok a lànyok, akik azért nem akarnak nyilvánosan veled mutatkozni, mert meghíztál. Ők lennének a barátnők?
2014. aug. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne egyél fehér kenyeret, csak teljes kiőrlésűt; ne igyál cukros szarokat, csak vizet és mozogj egy kicsit. Fél év alatt garantáltan le fogsz dobni 5-10 kilót legalább. Nekem 20 kilót sikerült így...


Egyébként nem írtad le a korodat, de ezek alapján úgy 15-16 éves lehetsz; ne vedd komolyan a barátnőidet. Ostobák.

2014. aug. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az elso baratnomnek hasonlo alkata volt, es szerettem. Szoval ez onmagaban nem magyarazza, ha nem ismerkednek veled. (gyonyoru kek szemei voltak, es nagyon okos is volt)


Van egy kolleganom, aki nemreg mondta, hogy kb. 10 kg-ot fogyott. Nekem az sem tunt fel, hogy meghizott. Annyira kedves no, olyan a szemelyisege hogy ha banyarem lenne (nem az), akkor is mindenki szeretne a cegnel.


A testsulyodat egyebkent csak te tudod alakitani. Szoval ha nem tetszik, tudod, hogy kihez fordulj!

2014. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező egyrészt fogyassz kevesebb szénhidrátot, sportolj többet, és eseetleg kérj beutalót endokrinológus szakorvoshoz, ugyanis a hízást, mint már előttem is írták okozhatja hormonális probléma is.

Egyébként pedig szerencsés vagy. Most láthatod, hogy mit jelent manapság a szépség ebben a felszínes világban. Ha szép nő vagy életbácsi fényesre nyalja a seggedet, egészen addig, amíg ez a szépség tart. De csak addig. Érdemes lenne belső értékekre is gyúrni, hiszen te sem lehetsz sokkal különb a barátnőidnél. Ismered a mondást, madarat tolláról!

2014. aug. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom taglalni, amit az előttem szólók, hogy a barátnőid nem barátnők. Ha 1 éve szép lány voltál, akkor most is az vagy, csak egy kis felesleggel. Kezdj ez sportolni (futás, aerobic, bicikli) és diétába, ha betartod akkor hamar látszani fog a változás. És akkor fog virulni a fejed amikor újra úgy fogsz kinézni mint régen, a pasik szaladnak utánad és azok a lányok meg csak tátott szájjal fognak bámulni:)
2014. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!