Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudtok olyan helyeket Budapest...

Tudtok olyan helyeket Budapesten, ahol ismerkedhetek korombeli,20-25 éves emberekkel? Egyetemre járok, hasonló érdeklődésű emberekkel ismerkednék kizárólag barátkozás céljából.

Figyelt kérdés
5 éves barátságomnak lett vége lassan 3 éve... Azóta nincs senki aki néha felhívna, vagy megkérdezné, hogy vagyok mi van velem... Elmehetnénk vacsorázni, kávézni, fagyizni vásárolni. Nagyon bánt, nyilván bennem is van hiba, de olyan embert, lányt szeretnék, akinek én is fontos vagyok nem csak fordítva. Ne haragudjatok, lehet, hogy ciki, de már nagyon el vagyok keseredve. 22 éves lány vagyok és egyetemre járok Budapesten.

2014. júl. 23. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hasonló cipőben járok, ugyan Pest megyei vagyok, de nem Budapesten lakok. Nekem is nehéz sajnos, mert én kisvárosban lakok.

A helyedben az egyetemen próbálgatnám az ismerkedést.

2014. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak a legtöbbnek bejáratott társasága van, ahol nekem már nem lenne helyem. Aki még lenne, nem tanul csak iszik, bulizik esetenként mást is használ. Nehéz...
2014. júl. 23. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy élned kéne azzal a lehetőséggel,hogy azokkal barátkozz akik nem tanulnak,isznak stb... Lehet,hogy nem is rossz fejek..na meg ha nagy a társaság és mennek bulizni,még több embert ismerhetsz meg,akik lehet normálisabbak...

Én is gimiben csatlakoztam az ivós oszt.társakhoz..én elég anti voltam :D Mégis tök jóban lettem velük,meg az ő társaságuk által ismertem meg több embert,ugyan barátaim nem lettek,csak még több ismerős.

De sose lehet tudni.

Oda kell beilleszkedni ahová tudsz,hosszú távon jobb tartozni vhová,mint,hogy csak vagy egyedül..

2014. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.. Tavaly kerültem fel Pestre tanulni, más egyetemekre a barátnőim is. Nehéz helyzet, mert mindenki nagyon elfoglalt, és nem egyszerű bármit összeegyeztetni. Közben lett egy párom külföldön, szóval én sem könnyítem meg a dolgot. :) És én sem vagyok túl bulizós.

De írj nyugodtan, ha gondolod. :)

2014. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!