Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetek ilyen hiszékeny,...

Hogy lehetek ilyen hiszékeny, naiv és teljesen befolyásolható, átverhető?

Figyelt kérdés

Még magam sem tudom milyen szavakkal írjam le.De tenni szeretnék valamit ezen tulajdonságaim ellen.Példának okáért a héten álltam munkába és egy hét alatt vonzódni kezdtem az egyik velem dolgozóhoz,de szinte mindig ez történik csak egy mosoly és már azt hiszem házasság lesz(enyhe túlzással). De persze mind reménytelen.Ha megtetszik valaki teljesen alárendelem magam az adott személynek és lássuk be a fiúk nem szeretik ha az adott lány megkapható.(sohasem értettem az ilyet)

Már próbáltam ez ellen tenni,de csak még rosszabb lett, csendes zárkózott lettem,magamba forduló és szinte az összes barátnőm elvesztettem és csak fiúk vesznek körül.

Egyébként még gimnazista vagyok hogy kerüljük a félreértéséket.



2014. aug. 16. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Túl szentimentális, érzékeny, szeretethiányos lehetsz. Tinédzserként ez teljesen normális.

Úgy lehet rajta változtatni ha nem éled bele magad dolgokba, kicsit érzelem mentessé teszed magad. Ha abban hiszel amit csinálsz.


Én is ilyen voltam régen. Valaki rám mosolygott és képes voltam utána hetekig a közös életünkről álmodozni.


Nem kell túlgondolni a dolgokat.

2014. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot,igen ezek a tulajdonságok/szavak elég jellemzőek rám.Megpróbálok ezek után úgy élni.
2014. aug. 16. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Te most azt írtad le finoman, hogy fűvel-fával lefeküdtél "naívságból" és emiatt a lányok ribének tartanak, a fiúk viszont sorbaállnak, hátha nekik is szerencséjük lesz? Hát én nem "hiszékenynek" hívom az ilyet :D
2014. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem írtam le ilyet,nem tudom miből következtettél erre :) Egyáltalán nem voltam még senkivel és a közeljövőben sem tervezem. Csak nem érzem magam emberinek utálom a viselkedési formám és bárhogyan szeretnék változni inkább kirekesztek mindenkit a környezetemből mintsem sikerülne.De persze köszönöm hogy ilyen szép szavakkal megillettél. :)
2014. aug. 17. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!