Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szeretett meg mindent a...

Miért szeretett meg mindent a haverom, amit előtte mindig fikázott? Ennyire befolyásolható?

Figyelt kérdés

Haverom mindent szeret kritizálni. Ha nem tetszik neki a zene amit hallgatsz beszól, hogy "ember, milyen szar zenéket hallgatsz te!" mutatsz neki 1 filmet: "ez egy szar film!" mutatsz neki valami oldalt, "szar oldal!"


Aztán összebarátkozott az egyik haverommal, aki olyan zenét hallgat mint én, hasonló hozzám, de mégis más.

És azóta nagyon jóba lett vele, legjobb barátok szintje.

És azóta még szereti azt amit hallgatok, mutatok.

Ment egy zene, át akartam kapcsolni, mondván: "ja, ezt te utálod!" erre meg "ez egy jó szám!"

Beszél nekem egy filmről, amut mutattam neki kb fél éve azt is lefikázta, le is kapcsolta és mondja, hogy néztek közösen egy filmet és tök jó! mondom: "mi a címe?" elmondja... erre én: "hát b*szki! azt én mutattam, nem voltál hajlandó végig nézni!" "Nem, nem mutattál ilyet!" De én mutattam neki, és azt is lefikázta.


Miért van ez?

Nem akarom elhinni, mindent fikáz amíg az a haverom aki a legjobb barátja nem lett az nem mutatja neki, utána már szereti!

Ez mi? Ennyire könnyű befolyásolni?



2013. aug. 14. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a ti baráti kapcsolatotokban romlott meg valami és azért reagált úgy, ahogy? Ha az ember eltávolodik valakitől, hajlamos mindent kritizálni, amit az a másik mond. Viszont ha talál valakit, akivel jól kijön, hajlandó adni a véleményére és szívesebben megnéz egy filmet, még ha ugyanarról is van szó, amit az a másik már egyszer ajánlott neki.
2013. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem. Ő mindig ilyen volt. Nincs benne sok empátia amit gondol azt kimondja. Sokszor láttam már megsérteni msáokat mert nem gondolja, hogy másoknak az rossz amit Ő mond.
2013. aug. 14. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Valahol mélyen tudja ő, de hol lenne az egója, ha nem így tenne, ahogy írtad? :) Van, amikor az ember rálel arra a valakire, akiben tényleg mindent megtalál amit keres (nem kell ez szerelem legyen, elég egy barátság is), olyankor képes kicsit lejjebb adni önmagából és nyitni az új felé is. Lehet, hogy ő is éppen így járt.
2013. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!