Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért menő az alkoholizálás?

Miért menő az alkoholizálás?

Figyelt kérdés
Nincs bajom vele, de az hogy valaki 13-14 évesen kimegy sör észre berúgni az nekem is sok. Én a 16 éves korosztály vagyok, de mar "az én isőmben"(pár éve) is ez ment. Meg már az is ciki hogy valaki sosem volt részeg. Ittam már alkoholt meg minden, de nem arra hajtok külön hogy berúgjak. A másik dolog hogy nem is tervezek nagyon berugni, mert szerintem most semmivel sem leszek több...
2014. aug. 17. 08:03
 1/7 anonim válasza:
100%
Én 18 évesen is elszörnyedve látom nap mint nap a csontrészeg kicsike.:")) makd amikor nagyobb korukba kijön rajtuk minden betegség meg sz*r lesz a májuk akkor majd sirhatnak...;) ennyit a swag meg yolo vagyok és szétiszom magamról...
2014. aug. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a mai kölykök azt hiszik, hogy ettől lesz buli a buli. Mi a szórakozás közben részegedünk le, ők meg azt gondolják hogy lerészegedés közben szórakoznak.
2014. aug. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban minden menő, ami tiltott.
2014. aug. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én elég elítélő vagyok, de ez nem csak a kicsikre érvényes. A 16 évesek ugyanolyan ostobák, mint ők. A kicsik pedig tőlünk tanulnak. Természetesen tisztelet és nagy taps a kivételeknek (ezek szerint te is az vagy), mert szerencsére még abból is akad jó pár, akiket sajnos elnyom a sok "menő" - magamat is beleértve: soha nem ittam alkoholt. Véleményem szerint "menőnek" lenni ma már nem menő. Inkább észre kéne gyúrni...


16/l

2014. aug. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
26 vagyok és már a mi időnkben is ez volt a menő... meg a cigizés. 13-14 évesen az volt a kemény legény, aki rágyújtott kint a suli udvarán, ahol senki nem látta. Hadd ne mondjam, hogy mi lett az ilyen srácokból...
2014. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, hagyjuk már. Mindig is ilyenek voltak a tinik. Én is 14 évesen kezdtem a piálást, most vagyok 18, és általában én vagyok a legjózanabb ember a bulikban. Mert az ember egy idő után rájön, hogy hol a határ. Ma ha elmegyek valahova, akkor gyakran mindenki részeg körülöttem, csak én nem. Mert nem lettem alkoholista attól, hogy pár évvel korábban rúgtam be először, és legalább 18 évesen meg tudok inni egy bizonyos alkoholmennyiséget úgy, hogy nem vagyok teljesen offon. Azért az is elég vicces, mikor valaki 18 évesen iszik először, és két sörtől a fél estét végighányja a WC felett. Nem lett belőlem züllött proli. Igazából a többség 14 évesen kezdi az alkohollal való ismerkedést, de érdekes módon a legtöbben teljesen normális emberek maradnak ettől. És igazad van, semmivel nem leszel több attól, hogy berúgsz (csak a tapasztalatod lesz több). Viszont felsőbbrendű sem leszel attól, hogy nem iszol.
2014. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó, amíg csak 18 éves vagy, addig szerintem ne szólj semmit. Majd ha 30 évesen tönkremegy a májad, utána beszélhetsz.
2014. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!