Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Facebook-on miért nem fogadják...

Facebook-on miért nem fogadják el az embert?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok. Más korombeli fiatal a facebook-on vagánykodik, menőzik, okostelefonnal fényképezkedik, Éjjel-nappal Budapest, Szívet mutatnak kézzel, party arcok, akkora napszemüveggel, mint a fejük. Buli hátán buli megállás nélkül.


Én szeretem a parsztházakat, klasszikus zenéket (nem a tucc-tucc zene, arról már leszoktam), a klasszikus zene nyugalmat ad, kifinomultabb érzéke lesz az embernek tőle. Retro. De ezeket nem szeretik a fiatalok.


Csak az idősebbek, akik -"né" utótaggal rendelkeznek főleg. Viszont idegenek meg minek foglalkozzunk egy huszon, harmincon éves emberrel, a gyerekem lehetnél.



2014. aug. 5. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
és miért facebookon akarod magad elfogadtatni?
2014. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ugyanez a valóságban is. Már egyre több ilyen menő nőket látok az utcán: [link]
2014. aug. 5. 17:42
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát én is fiatal vagyok mégis hallgatok komoly zenét, meg inkább régi zenéket :) annyira nem vagyok elméletben meg névben otthon bennük, de maga a komoly zene tetszik :) és nekem semmi bajom...mondjuk nem facebookozom...volt osztálytársam is régi disco zenét hallgat, legjobb barátom inkább rockot de régieket...szóval nem vagy egyedül ezzel a stílussal :)


21F

2014. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Magadat fogadd már el ember!

Van sok olyan fiatal, aki a klasszikust szereti hidd el. Csak rossz helyen keresgélsz.

2014. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Te vagy az, aki minden egyes héten legalább egy kérdést feltesz a mai fiatalokról és az Éjjel-nappal Budapestről panaszkodik? A stílusod alapján ugyanannak a személynek tűnsz... nem unod még?
2014. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

ezek a mai fiatalok... az utolsó bekezdésnek még értelme sincs. nem a te hibád, kevés a valódi szülő.


oxigénhiány. menj ki kicsit a levegőre, nyugodj le, aztán menj vissza, töröld le magad facebookról, és dobd ki a tvdet. aztán menj el hegyet mászni, vagy mártózz meg a balatonban, menj el falumúzeumba, focizz/röpizz egyet a közeli pályán, közben ismerkedj valódi emberekkel.


az emberek 99%a hulladék, próbálj meg az 1%ká válni, és csak azokkal foglalkozz.

2014. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
[link] Ezt a nőt látod az utcán? Na ne
2014. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hasonló öltözködés, és viselkedés. Az Éjjel-nappal Budapest műsor, az új generáció bemutatása, amolyan "trailer"-je.


Egyébként idegenek nem szívesen állnak szóba szintén idegenekkel facebook-on. Talán nem tetszik a profilom (arcom), vagy nem szeretnek barátkozni?

2014. aug. 5. 22:04
 9/13 A kérdező kommentje:

Én maradok az, aki mindig is voltam,

Egy indián, aki énekel. /Ákos

2014. aug. 5. 22:17
 10/13 anonim ***** válasza:
A facebook nem társkeresőoldal. A fő funkciója az, hogy tudd tartania kapcsolatot az ismerőseiddel.
2014. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!