Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan zárjam ki az emberek...

Hogyan zárjam ki az emberek véleményének figyelembevételét?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha nem stresszelnék annyit az utcán, közterületeken, büfékben azon, hogy ott más emberek, idegenek vannak, szeretném, ha a barátnőmmel tudnék foglalkozni száz százalékosan, és nem leblokkolni kicsit, ha hosszabban kéne megölelnem, vagy megcsókolnom nyilvánosan, mert emiatt az ostobaság miatt fogom elveszíteni.


Tudom, minden fejben dől el, mégis remélem, ír valaki, aki hasonló helyzetben volt, és sikerült átlépnie ezen.


2014. aug. 18. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nekem barátnőm ragaszkodott volna ahhoz, hogy nyilvánosan ölelgessem, elköszöntem volna tőle azonnal. El kell fogadnia, hogy nem akarod a meghitt perceidet publikussá tenni. És nem ártana neki is ezen az egyébként érettebb állásponton lennie ahelyett, hogy ilyen olcsó módon koldulna figyelmet vadidegen s***fejektől.
2014. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kezd el hisztizni emiatt, vagy ilyesmi, szimplán látom rajta, hogy jól esne neki, de nekem úgy nem megy. Mondogatja, hogy nem kéne ennyire foglalkoznom azzal, ki mit gondol, és ki kéne zárnom a külvilágot, de ez sosem ment olyan könnyen nekem.
2014. aug. 18. 16:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán mondd, hogy gerjedsz olyankor, elég nagyra, és utcán elég cink.
2014. aug. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!