Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kedves oldalüzemeltetői a...

Kedves oldalüzemeltetői a gyakorikerdesek.hu-nak, ez a kérdés elsősorban felétek szól, és csak azon túl az itteniek véleményének. Miért nem lehet jobban szájbarágni a keresés lényegét? (katt)

Figyelt kérdés

Nem egy világtragédia, van ennél nagyobb gondja is az embernek, de volt egy feles 10 percem, és mégis megkérdezném, túl gyakori ahhoz hogy ne találkozott volna már bárki a jelenséggel.


A kérdés egyszerű:

Miért nem lehet az új kérdések kiírása ablaknál piros kerettel, minimum hatszor akkor betűkkel kiemelni, hogy mielőtt a kedves kérdést feltevő megkérdezi századszorra is UGYANAZT, ugyan vegye már a három másodpercnyi fáradságot, és használja a KERESÉS funkciót?

Ne tudnátok átírni ezt?


Persze hogy nem ez a világ legnagyobb gondja, és aki mérgelődik vagy ideges ezen, az csak gyöngyöt szór, feleslegesen idegeskedik. A probléma sokkal inkább az, hogy amikor az ember TÉNYLEG szeretne segíteni, tizen-huszonsokadszorra azért mégiscsak belefáradunk ugyanúgy bemásolgatni a választ a régebbi, de ugyanezt felvető kérdésekből.

Én elhiszem, hogy ide csupaszív és kedves, jó szándékú emberek jönnek kérdéseket feltenni, de elég jelentős részük a kiírt szabályokra nagy ívben tesznek, ahogy az eddigi kérdések közt is bunkók/fogyatékosok előre keresgélni.

Ez nem sértegetés, egész egyszerűen ezt lehet látni: Šzarnak rákeresni.


Holott sokkal gyorsabb lenne mint új kérdést kiírni, hát még az azonnali válasz. Értelemszerűen, ez nem vonatkozik arra az elenyésző és nagyon ritka kivételre, aki tényleg keresett előtte, ÉS tényleg nem szerepelt még a kérdése jó és hasznos válasszal.


Ennyi. Részben nyitott kérdés, ezért sem e-mailben.


2010. nov. 5. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy tennének rá.
2010. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert gondolom, azt feltételezik az oldal szerkijei h normális, gondolkodni és olvasni tudó emberek járnak ide az oldalra:S
2010. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bocs, de én az "itteniek véleményét" képviselem.

Én is jártam már úgy, hogy feltettem egy kérdést, majd a kiadott találatok között találtam olyat, ami nagyjából ugyanarról szólt, mint az enyém, de a válaszok között nem találtam nekem tetszőt, ráadásul az utolsó választ 2009 február környékén írták utoljára, ebből kifolyólag nem feltételeztem, hogy ismét adnak online válaszokat, legfeljebb véletlenül.

Szerintem ilyen esetben újra ki kéne írni az eredeti kérdést az üzenőfalra, vagy ha nincs hasonló, akkor elfogadni, hogy én itt és most vagyok kiváncsi a válaszokra.

2010. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne vicces, ha az emberi elme eljutott volna erre a szintre. A nagy helyzet az, hogy nem azért írják ki a kérdést az emberek mert ténylegesen kérdezni akarnak valamit. Ha ténylegesen kérdésük lenne akkor a google-t használnák nem a gyiket. A kérdés feltevése legtöbbször öncélú, csakis arra szolgál, hogy egyszerre több százan csakis a kérdés kiírójára figyeljenek. Ezért fogják 66x kiírni ugyan azt a kérdést, sőt ugyan az az ember ugyan azt a kérdést is többször fogja megkérdezni. Itt az igazi kérdések csak az egésznek kb a 10%-a. Ez van sajnos, de pont ez az ami a gyiket élvezetessé teszi :D
2010. nov. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én - ellenben másokkal - nem exhibicionizmusból teszek fel kérdést és nem azért, mert lusta vagyok a google-ben rákeresni a témára, hanem azért mert olyan válaszokat szeretnék kapni, amit a gyakorlatból merítenek emberek.
2010. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez rendjén is van utolsó, kockacukrot minimum kapsz, de a kérdés nem erről szól. :]

Én nagyon is jónak látom itt feltenni a kérdéseinket... csak harmincadszorra tök ugyanazt nem.

2010. nov. 5. 17:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocs, kérdező, nem értem ezt a "kockacukros" mondatodat, de hogy őszinte legyek nem is nagyon érdekel, mit akartál mondani...

Légyszi' máskor "rágd jobban a szájba a kérdésedet", mert én hülye vagyok.

2010. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kockacukrot meg max. a lovadnak adjál.

:P

2010. nov. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az első válaszod összeszedett és normális volt, a második viszont vibrál a sértődöttségtől. szerintem elég világosan fogalmazok, még ha a határozottság egyeseket meg is bánt.


Felőlem beszélhetünk a hüvelygombáról is, csak a kérdés nem arról szól, és mint olyan, előrébb nem jutunk vele. Ennyi.

2010. nov. 5. 18:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Adios

:P

2010. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!