Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek a festett hajú lányos...

Ezek a festett hajú lányos kinézetű "fiúk" miért nem tudnak férfiként viselkedni meg látszani? A katonaság hiánya miatt van ez?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Kezdődik.

[link]

2014. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
Az amerikai hülyeségek megfertőzik az egész világot, ezért nézhetnek ki így a fiúk, szerintem.
2014. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Kezdjuk ott, hogy aki festi a hajat (es nem azert mert osz) az nem fiu.

Amugy szerintem ennek semmi koze a katonasaghoz, semmivel nem lett jobb senkinek azzal hogy 1,5 evre bezartak es szolgakent tartottak.

2014. aug. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Az előző hozzászóló biztosan nem volt katona...

A nemi jellegzetességek, szerepek kezdenek elmosódni, a nők sem igazán nők manapság. Ennek sokkal összetettebb és mélyebb okai vannak, a kérdés nem egyszerű. Mindenesetre kortünet. Korábban nem volt így.

2014. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
"A festéket a férfiak is használták, az ókorban gyakran a szakáll színezésére is, a vikingek például szőkítették a szakállukat, a babilóniaiak pedig az őszülő szakállukat feketére festették.[2] Egyes népeknél különleges alkalmakkor (például esküvőnél) bizonyos színűre festették a hajat.[2]"
2014. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%
Egy viking harcost összehasonlítani egy emo-s gyerekkel...
2014. aug. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van festett hajú haverom, normális erkölcsi értékrendje van, pl. átadja a helyét tömegközlekedési eszközökön, állatmenhelyen segédkezik, nem iszik-dohányzik, segít idős szüleinek. Ezt nem sok katonaságot megjárt, férfias ismerősömről tudnám elmondani.
2014. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy festi valaki a haját, nem viselkedés kérdése, csupán ízlésé.

A katonaságban is voltak izmos nagydarab emberek, akik pl melegek voltak.


Szóval azért mert valaki mondjuk nem jár el széjjel gyúrni magát, vagy hosszabb zselézett haja van az nem feltétlen homokos, csak valóban kevésbé tekinthető dominánsnak.


Nekem nincsen bajom velük, hisz magammal vagyok elfoglalva

22F

2014. aug. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

# 6


Miért, hány viking harcost ismertél? Te is csak egy demagóg, múltat visszasíró, kesergő vagy, aki a berögösödött nézeteit akarja ráerőltetni másokra.

2014. aug. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

# 8


Ennyi. Ott a pont.

2014. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!