Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez fair?

Szerintetek ez fair?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akire rendszeresen elverem a pénzem. De mikor neki van, elkölti magára azt is. Nem mondom, hogy költse mindet rám, azt se, hogy egyáltalán költsön rám... Barátai elhívják, ugyanúgy elmegy hamburgerezni. Néha ő költ másokra is, rám soha sem, pedig mikor nekem van, megsértődik, ha nem veszek neki valamit. Most kicsit át kell gondolnom a dolgokat. De nem tudom, hogy kezdjem el. Nem akarom elveszíteni, csupán legalább ne közölje velem, melyik fiú hogy tetszik neki, meg hogy kacsintgatnak rá. Hogy érjem el, hogy korrekt legyen velem.

2014. aug. 20. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagyon nem fair a csaj. Szerintem inkább pénzéhes, mint szerelmes.....bár ki tudja, ne így legyen!
2014. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dobd a p*csába!! Nem ér meg ennyit az egész!! Tudom hogy nem olyan egyszerű dolog csak úgy elengedni,de szerintem ő nem igazán úgy gondol rád,mint Te rá! Szóval szerintem a legjobb ha kiadod az útját!!
2014. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Uhhh.....megsértpdik mert neked van pénzed? kb neki ahhoz mi joga,köze van...Semmi.DOBD KI haver,mert ez 1 anyagias liba.
2014. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szomorú. Tényleg dobd ki, mert jobb nem lesz.
2014. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki a pitsába (de azért legalább egy Tabletet kérj tőle előtte még ajándékba)! :)
2014. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyu Arc:

DOBD KI A MUFFOT A P.-BE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Túl fogod élni,hidd el!

2014. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. Dobd ki, az ilyen nem normális és a végén nagyot fogsz csalódni.
2014. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!