Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gördeszkások! Rátok is rendsze...

Gördeszkások! Rátok is rendszeresen rátok szólnak?

Figyelt kérdés
...amikor lakóházak között gyakoroltok és megkérnek, hogy menjetek máshová, mert túl hangosak vagytok? Ti ilyenkor hogyan reagáltok?
2014. aug. 21. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ. Ha normálisan szólnak, hogy zavaró, akkor elnézést kérek és elmegyek.

Ha valami tajparaszt kibál ki az ablakon, akkor azért még kicsit maradok.

2014. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sose gördeszkáznék lakóházak közt... gondolom te sem örülnél ha épp pihenni szeretnél és valaki ott zörögne az ablakod alatt.
2014. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amúgy az a baj hogy a gördeszka láttán sokaknak az jut eszükbe hogy biztos piálni kötözködni és rongálni vannak itt. Megmondom őszintén valamelyik nap én is mikor az ablakon kinéztem és megláttam egy 17 évesekből álló bandát nekem is ez volt az első godolatom. Pedig ez egyáltalán nem így van. Utána magamhoz is tértem hiszen a gördeszka egy eszméletlenül király sport, csak magyarországon inkább felhúznak 10 focipályát mint 1 deszkapályát szóval a gördeszkásoknak nem nagyon van helyük hová menni szóval marad az utca. Aztán ha mindenhonnan elküldik őket persze hogy a 20 alkalommal már az embernek tele van a hócipője és inkább maradni akar.

Am én régebben egy parkouros társasághoz tartoztam mikor még annyi idős voltam :) Minket is elküldtek sokszor pedig nem csináltunk semmi rosszat. Nem más cuccain gyakoroltunk, nem is játszótereken. Csak az embereknek bökte a szemét.

Kitartás! Legyen bennetek tisztelet, ne rongáljatok vagy balhézzatok, de ne is hagyjátok abba! :)

2014. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen sajnos!! :// az utolsó válaszolóval osztom a véleményét!! Én sem értem miért nincs már valahol egy tényleg jó deszka pálya! :(
2014. aug. 26. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, ki hogy van vele, de számomra állati idegesítő, mikor órákon át csak azt hallgatom, hogyan baszkodják a deszkát az aszfalton. Néha nem vagyok benne biztos, hogy gördeszkások hangoskodnak-e, vagy építkezés van a házunk mellett, mert mindkettő ugyanolyan eszméletlenül, idegtépően lármás. Egy jó pálya tényleg kellene, de akkor azt használjátok, ne a házunk melletti rokkantaknak és babakocsisoknak épített rámpát... na mindegy.
2015. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Helló,persze az egy elég alap dolog,hogy ránk szolnak,ha kulturált módon közlik velünk,hogy húzzunk el,mert zavarjuk,akkor elmegyünk.Ha meg kőbunkó fogyatékos módon akkor csak azért is még hangosabban csináljuk.
2015. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!