Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy lány edzésen, aki...

Van egy lány edzésen, aki folyamatosan lenéző velem, kisajátítja a barátnőmet, és kibeszél neki, fura megjegyzéseket tesz rám, pedig nem is ismer stb. Mit tegyek, hogy visszavágjak neki, vagy valahogy megszüntetni ezt a viselkedését? 22/L

Figyelt kérdés

nem igazán szimpatikus nekem a lány egyébként, ezért se próbálok vele barátkozni, a barátnőmmel ellentétben, pedig én úgy látom, hogy vele szemben is hasonlóan viselkedik..

lehet, hogy azért ilyen vele, mert nem közeledtem felé, vagy nem vagyok vele kedves (semmilyen se vagyok vele egyébként, mert nem nagyon beszélünk)? Nagyon frusztrál ez a viselkedése, mert nem érzem, hogy okot adtam volna rá.. És egyébként is nagyon kevés az önbizalmam, és ezáltal, hogy lenéz, kibeszél, még inkább kisebbségi érzésem van.


2014. aug. 21. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem sz.@rd le
2014. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet azt kéne :D
2014. aug. 21. 19:32
 3/5 A kérdező kommentje:
csak túlságosan megfelelési kényszerem van, mások véleményétől függök..
2014. aug. 21. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Csapd állba. És ne legyen megfelelési bigyulád. Én sem vagyok vmi önbizalmas leanyzo de nyugi

Kettot verj oda neki. Es beszelj a baratnoddel h mi a szitu..

2014. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csináld azt vele, amit ő is veled. Amikor kettesben vagy a barátnőddel, fennhangon mondj rá valami bántó dolgot, hogy ő is hallja. Vagy nem is muszáj hallania, csak az a lényeg, hogy ő annyit lásson az egészből, hogy ti ott sugdolóztok meg röhögcséltek és közben őt nézitek. Ha jól csináljátok, pár nap alatt kikészititek ^^
2015. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!