Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek van olyan, hogy,...

Szerintetek van olyan, hogy, , félig'' pszichopata?

Figyelt kérdés

Szóval rólam van szó! Egyszerűen nem tudok idegeskedni, a családomban is volt egy személy, akinek majdnem leállt a veséje, én mentettem meg, de egy kicsit se voltam ideges. Ha valaki meghal a közvetlen környezetemben úgy fogom fel, mint valami játékot. Sírni már nem is tudom mikor sírtam utoljára, ha valakit meg kellene ölnöm szó nélkül megtenném, persze nem tervezem. Mindent az életben egy játéknak ( sakk) fogok fel. Nagyon jól tudom az embereket kiismerni, s manipulálni, de ha valakivel valami rossz történik, vagy valaki megsebesül, akkor viszont féltem, tehát vannak érzelmeim, meg jól esik ha megdicsérnek, segítek valakinek stb...

Szerintetek ezt minek hívják? Mert nem tartom magam pszichopatának, de viszont egy normális ember sem vagyok. Akkor szerintetek mi?


2014. aug. 23. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy negyedig sem vagy pszichopata :) Minden O.K. veled.

Az élet lényegében szerintem is játék. Minden tragédia és szenvedés ellenére.

2014. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet csak magas az ingerküszöböd.
2014. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy pszichopata. Én sokat foglalkoztam a buddhizmussal, hinduizmussal, és ennek hatására én is játékként tapasztalom az életet, szinte alig idegeskedek. Szerintem jó dolog, ha az ember ilyen nyugodt.
2014. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!