Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság ennyit számít a divat?

Manapság ennyit számít a divat?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=ZHPEqENpgiQ


Mint valami külföldi cserediákok, mind ruhában, mind hajviseletben.


Hol vagyok?


Ez pedig falu lenne, akkor milyen Budapest?


Én ezekkel nem tudom felvenni a versenyt, mert én nem is szeretek feltűnősködni. Vagány öltözékben, esetleg napszemüvegben az utcán?


Se menő, sem vagány nem vagyok. Rögtön megszédültem, amikor ezeket megláttam.



2014. aug. 23. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Más a vérmérsékletünk, nem mindenki egyforma, hordtam már világos kék farmerral tűzpiros cipőt

[link]


Nálam leginkább az olasz stílus ami dominál, feltűnő színek, a sportosat keverem az elegánssal.

22F

2014. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem ertem mirol beszelsz, ezek tok atlagosan neznek ki.

Ilyen ruhakat lehet kapni, ezt veszik nekik.


A videoban semmi olyan nincs ami arra utalna hogy a divat mennnnnnyire fontos. Esetleg a fiuk egyen ecset hajan lehet eszrevenni hogy fantaziatlan.


A gyerekek, kamaszok, tinedzserek tobbsege szeretne ha nepszeru lenne, ha menonek tartanak. Be szeretnenek illeszkedni es mivel meg eretlenek ezert felszinesebbek.

Oltozzon az a valaki punknak, emonak, gothnak, rockernek, pawanak, rappernek vagy diszkosnak a legtobb esetben azert teszi hogy egy bizonyos group befogadja.

Ritkan latni egy bizonyos szubkultura beli fiatal haveri tarsasagban olyat aki nagyon elut a tobbitol.


Mindig volt valami oltozek ami az adott idoben divatta valt. Ilyenkor tele vannak a boltok vele, a legolcsobb kinaitol elkezdve az iszonyat draga plazas boltokig.

Ezt veszik, mert ez van. Nem mindenki megy el horror draga boltokba vagy hasznalt ruha boltba valogatni hogy neki nehogy veletlenul divatos, unalmas cuccai legyenek.

Aztan vannak akik mindig a legujabb dolgokkal akarnak villogni, vagy csak konnyen befolyasolhatoak es amit sokszor latnak az egy ido utan megtetszik nekik.

Es kepzeld, meg az is elofordul hogy valakinek epp az a stilusa ami akkor van divatban.

2014. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

A napszemuveg, (ha UV szuros) pedig vedi a szemet.. ha nem olyan meg akkor is kenyelmesebb viselni, mint hunyorogni.


"Vagány öltözékben, esetleg napszemüvegben az utcán?"


Hol hordjak b_szdmeg, a lakasban?

2014. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Menőzős, divat őrült, trendi emberekkel szót érteni nem lehet. Nem értettétek a kérdést, csak trollkodtok.
2014. aug. 24. 23:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Olyan ember még, aki nem hódol be a trend-nek?
2014. aug. 24. 23:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Eszem ágában sincs trollkodni, de én sem értem, hogy mi a problémád. Teljesen átlagos nyaralós, kirándulós ruhában vannak a gyerekek.
2014. aug. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok se menőzős sem pedig divat őrült. Inkább te vagy fogyatékos. Hányadik ilyen kérdésed írod már ki?!
2014. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebben a videóban egy trendi emberke sincsen.
2014. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!