Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rockernek lenni manapság ciki...

Rockernek lenni manapság ciki a kamaszkorban?

Figyelt kérdés
Mert Pécset és környékén egyetlen egy rocker csajt sem ismerek, de jóval több olyan embert aki szerint ez a stílus gáz.

2014. aug. 7. 01:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ha annak érzed akkor az..
2014. aug. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem dehogy érzem annak büszke vagyok arra hogy rocker lehetek csak nem látok korombéli honfitársakat :/
2014. aug. 7. 01:36
 3/26 anonim ***** válasza:
29%

a 90-es években mennyi kábítószer volt, most meg már nem gyártanak


13/F

2014. aug. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
38%
Ha van motorod vagy tudsz zenélni akkor nem. Ha egy málhád van amire alkoholos filccel ráírod hogy ossziján meg akéla és arra vered magad hogy tüdőre nyeled a kannásbort akkor gáz.
2014. aug. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 October15 ***** válasza:
73%
3. késő van.. nem vágom :D
2014. aug. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy Pécsen ne legyenek rockerek. Ott minden korosztályban vannak! Max rossz helyen keresed őket. Rocker vagyok, Pécsen nőttem fel, tudom, hogy miről beszélek. Nézz szét a koncerteken, amiket meghirdetnek. Ajánlom az ilyen Zorall, Rómeó Vérzik, Depresszió típusúakat vagy ízlés szerint bármit. Ha főleg külföldi zenéket hallgatsz, keress stílusban hasonló magyarokat, és járj azokra a koncertekre.
2014. aug. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Slash pls :DD WORLD ON FIRE
2014. aug. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem nem ciki szerintem. Én sok Pécsi rockerrel találkoztam már. De mindenfelé vannak. Ez nem kor kérdése, és aki cikinek gondolja valószínűleg nem is szereti, nem is értékeli a rockzenét. Amíg te nem érzed cikinek, addig ne érdekeljen más véleménye.
2014. aug. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 JohniDaren ***** válasza:
100%

1. A rockerség nem stílus, hanem életérzés.

2. Ha igazi rocker vagy, k*rvára leszarod, hogy az mások szerint gáz vagy sem.

2014. aug. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Nem kell olyan stílusban öltözködni, és meg van oldva a dolog. Én imádom a rockot, mindazt amit képvisel, a külsőm alapján meg nem mondod, hogy pl Arch Enemyt hallgatok. De nincs is szükségem rá, hogy a külsőmön ez meglátszódjon. És utolsó írta jól, ha rocker vagy tényleg k*rvára leszarod más mit gondol rólad meg a zenei ízlésedről. Elvileg nem másokért hallgatod a zenét, nem másokért gondolkodsz úgy ahogy, hanem mert te így akarod. Akkor meg nem tökmind1 hogy a xy idióta mit gondol?


Egyébként sokan nem reklámozzák külsőleg - hasonlóan hozzám - az ízlésvilágukat. Keresd meg azt a pár helyet, ahol a rock zene tombol, ott megtalálsz mindenkit akit érdemes megtalálni.


Ismertem egy olyan csajt, akiről szintén azt feltételezné az ember, hogy utálja a rockot, de kb csak annyi volt, hogy szeretett volna szépen öltözni, amikor dumáltam vele akkor derült ki, hogy jobban bele van zuhanva a rockba mint én. Gondolhatod. :P

2014. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!