Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Miért csináljátok?

Lányok! Miért csináljátok?

Figyelt kérdés
Miért kosarazzátok ki az olyan fiúkat akik szinte bármit megtennének értetek, majd összejöttök egy full bunkó parasztal aki megbánt titeket, ezek után meg siránkoztok hogy nincs egy olyan fiú aki szeret, tisztel, becsül titeket és bármit megtenne értetek?
2014. aug. 24. 22:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%
Így megy ez. Ők maguk se tudják mit miért csinálnak. Nem sok ésszel lettek megáldva szerencsétlenek.
2014. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

Úristen, mikor szálltok le erről a sztereotípiáról? Unalmas már, nagyon. Nem minden lány ilyen, sőt.


Azt is megmondom, hogy nem csak egy emberi típus van, ahogy belőletek, férfiakból - inkább fiúkból jelen esetben - többféle egyéniségű ember van, úgy nőkből, lányokból is. Én speciel nem vagyok egy hálálkodó, bújós típus, én szeretem piszkálni azt, akit szeretek, de nehezen mondom, mutatom ki azt, hogy mennyire szeretem őt, pedig a világból is kiszaladnék, ha arra kér. Pedig nő vagyok. Mások vagyunk. Én ellennék egy szarkasztikus, bunkó, de! humoros férfival. Attól pedig mindennap nap görcsbe rándulna a gyomrom, ha nem 0 - 24ben, de elég gyakran ölelgetne, puszilgatna, babajgatna a párom. Egyenesen rosszul lennék tőle, sajnálom. Nekem nem ez kell, de ismerek olyant, akinek viszont igen!


Ne általánosítsunk, ne állítsunk ilyen dolgokat. Emberek vagyunk, egyedül a testünk különbözik, de az sem sokban.

2014. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt pedig hozzáfűzném még, ha megengeditek, hogy az emberek változnak, nem csak 10 évente, hanem évente, félévente, a következő rossz tapasztalatától is megváltozhat a mentalitása, az érzelmi mentalitása, stbstb. Az ember nem tudhatja előre, hogy mibe megy bele. A szerelem elején mindenki más, majd szépen eloszlik a rózsaszín köd, és tisztán látja az emberek a problémákat is.
2014. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen férfiakat én sohasem kosaraztam volna ki, de az én utamba sohasem jött egy sem.
2014. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mesélj mi történt veled?
2014. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Igy formálódott a jellemük a fejlődés során. Mindig azt a szálat ráncigálják ahol több potenciált látnak, vagyis, hogy nagyobb alfa hímnek gondolják aki majd megvédi őket, részben igaz is. Persze az esetek 70% -ban besülnek mert a mai alfa hímek szeretnek a nőkön gyakorolni, meg régen is verték az asszonyokat. Manapság az ideált a nagyobb pofára szabják, nem fontos csak valamiben másabb legyen mint a többi. (persze az mindig a negatívabb tulajdonságok közül kerekedik ki, agresszív stb...)


Én a lányok véleménye alapján bizsergetően jól nézek ki, de már csak azért sem gyalázatosan buta nők közül fogok választani, hanem a jövendőbeli gyermekem megérdemli, hogy egy talán nem olyan csinos, de okos lány mellett végezzem.

Engem amúgy is a tudomány izgat, tudom furán fejlődtem ki, hogy nem használom a testi adottságaimat.

2014. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy srác túl érzelgős, minden kívánságát lesi egy lánynak, az egy idő után frusztráló lehet. Ha túl bunkó, hűvös, és rideg vagy, akkor meg szeretet hiány miatt pattint le.

Találd meg az aranyközéputat ;) És soha ne add fel!^____^

2014. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

leírom, hogy hogy is volt minden..

2 gétig voltuk Svájcban egy kirándulás félén, és ott ismerkedtem meg vele.. húztuk egymás agyát, viccelődtünk egymással, normálisak voltunk egymással.. hazafelé a buszban a vállamon aludt.. aztán mikor hazajöttünk nem nagyon találkoztunk mert azt mondta hogy nincs ideje.. de cseteltünk elég sűrűn.. minnél többet beszéltem vele, annál többet változtam.. elkezdtem színházba járni, olvasni is megszerettem, a zenei stílusom is megváltozott, vagyis akarattal vagy akaratlanul, de megváltoztam, talán miatta..

rengeteget cseteltünk egymással..

egyszer elmondtam neki hogy tetszik, ő erre azt válaszolta hogy "nem tudom", és folytattuk tovább a beszélgetést mintha semmi nem történt volna, talán még érdekesebb volt mint az előtt.. kb 1-1,5 hónappal később megint elmondtam neki hogy nekem nagyon bejön és megkértem hogy válaszoljon őszintén arra a kérdésre hogy lehet-e köztünk valami..

ő ezt válaszolta:

"Figyelj Robi. Én baromira becsülöm az érzelgésre még hajlamos fiúkat.. és örülök, hogy elmondtad, amit érzel, de nem én vagyok a számodra megfelelő lány, bármennyire is annak tűnhetek.

Sajnálom, hogy én ezt nem tettem meg előbb, és akkor elkerülhettük volna a kínos pillanatokat.

Örülök annak is, hogy “megváltoztattalak”, mivel az olvasás és a színház élvezése nem lesz soha a károdra. És ha így folytatod, megtalálod a neked való lányt, és nem is kell magad sokat törnöd érte."


(megpróbáltam a lényeget leírni)

2014. aug. 24. 23:00
 9/28 anonim ***** válasza:
Hát ez szomorú.
2014. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

Akkora kamu vagy mint a ház:DD


Köszönöm az esti mesét, de ezt már unom:D

2014. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!