Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy ember azt mondja...

Ha egy ember azt mondja többször is neked, hogy ez vagy az a kijelentésed hülyeség, helyes-e, ha sokadjára megunom és otthagyom az illetőt egy életre, mert személyeskedett?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 13:14
 1/5 *Victorique* ***** válasza:
73%
Simán. Az ilyen ember vagy kötözködni akar vagy képtelen elfogadni téged. Vagy alapból beképzelt és azt gondolja csak neki lehet igaza mindenben.
2014. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Vagy éppenséggel neki van igaza...
2014. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, otthagynám, de mérlegelnék, hogy van-e igazságtartalma a viselkedésének.

Ha szinte mindenkivel és minden élethelyzetben ilyen (magyarán örök elégedetlen), akkor tuti kerülném.

Ha azért van némi igaza, akkor mértéktartó lennék vele, figyelnék rá, mert talán lehet tőle tanulni.

2014. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen barátom, akármit csináltam az egyből hülyeség, minden amit mondtam az hülyeség és "hogy vagy ilyen hülye?". Ezt úgy értsétek, hogy mutattam milyen könyvet olvasok és hozzátettem,hogy nekem tetszik erre "ki az a nyomorék aki ilyen könyveket olvas??"

Azóta nem beszéltem vele :D

2014. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom minden embernek jár a maga szabad akarata, joga. Joga van úgy cselekedni ahogy akar. Joga van a boldogsághoz.

Nos én sajnos túl reagálnám ezeket a mondatokat mivel, az én lelkem roppant érzékeny, ezért is tűnök kissé hűvösnek és távolság tartónak, hogy elkerüljem ezeket az afférokat. Nos amennyiben a másik fél továbbra is törtetni kíván, azt jobb szólván igyekszem helyre billenteni. Ha nagy a kényszer, és nincs választás, ugy.m "menekülési" út.

de igen, ott hagynám.

2014. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!