Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már többször is csókolóztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már többször is csókolóztam egy olyan fiuval, akinek barátnője van. Tudom, hogy nem helyes, de szerelmes lettem belé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
rib.ancok vagytok.
2014. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
feküdj le vele :D
2014. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Regisztrátor ***** válasza:
Hódtsd meg, használd ki, dobd el.
2014. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Állítsd válaszút elé

Vagy a barátnő, vagy Te

Amúgy nem akarok közhelyes lenni, de ha a mostani barátnőjét megcsalja, akkor a következőt is megfogja és így tovább...

2014. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Az derék! 4-en egy időpontban válaszolni... :)
2014. júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Én ezt sose tartottam fair-nek. Szerintem gondolj bele fordított esetben , hogy mennyire esne jól.....Ha igazán szereted tudsz várni és nem kezdesz vele addig amíg kapcsolatban van. Én igy jöttem össze mostani párommal. Tudtuk, hogy szeretjük egymást de kapcsolatban voltunk...majd mikor szakitottam előzö párommal akkor találkozgattam vele és utána fordult komolyabbra. Arra viszont ne feltétlen gondolj, hogy ha veled megcsalja a jelenlegit akkor téged is megfog. Ez nem mindig van igy.
2014. júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Elegitsd ki oralisan! Tuti beledszeret!
2014. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Csináld azt, ami jól esik... mostanában tudatosult bennem, hogy az emberek 75%-a, ha nem több, egy önző f.@szfej. Te is közéjük tartozol. Részemről szégyelld magad. De tudom, ezt a dolgot a többség nem tartja rossznak, szóval ahogy az elején is írtam: csináld azt, ami jól esik...
2014. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bánd meg amit tettél, és hagyd a csávót. Különben ha a barátnője rájön, nem kizárt, hogy megtép.
2014. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az az ő párkapcsolata, ő az aki úgymond hűséget fogadott a lánynak, nem pedig te. ha veled megteszi, akkor mással is megtenné. ha szerelmes vagy, akkor tegyél érte, hogy hagyja el a lányt.
2014. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!