Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik ki a társadalomból...

Miért nézik ki a társadalomból a homoszexuálisokat?

Figyelt kérdés
Miért nézik ki őket mért nem tudják elfogadni? Miért számít annyira tabunak és miért bántják őket annyira? Miért vannak kirekesztve és lenézve? Honnan jön az az általános sztereotípia hogy a a divatban és az öltözködésben ők a legjobb tanácsadók?

#homoszexualitás kérdése
2014. aug. 27. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

mert az emberek szemetek.

valaki kitalálta hogy ez fúj és minden birka őt követi.


Tényleg sok meleg ad jó öltözködési tippeket (tapasztalat)

A meleg barátaim mindig jó tippeket adnak :) annyira imádom őket :)

2014. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 csillámláma ***** válasza:
39%
mert szerinted normális? gondolkozz el ajta h miért is kellene elfogadni egy tök rendellenes dolgot...
2014. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 csillámláma ***** válasza:
rajta*
2014. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sokan vannak, akik nem nézik ki. Sőt a vaskalaposokat sem nézik ki, elfogadják, hogy van ilyen is.
2014. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Mert gusztustalan és verik rá magukat... Aki kussban van, és max. a közeli ismerősöknek/rokonoknak mondja el, annak semmi baja nem lesz az életben. De hát aki a pofámba tolja, hogy b*zi annak nem fogok örülni.
2014. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért kezeli úgy mint egy betegséget vagy rendellenességet? Ez csupán egy másfajta felfogás de mondjátok ha nem jól látom a dolgot!
2014. aug. 27. 22:39
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sehogy nem kezelem őket, nekem teljesen semlegesek.
2014. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szard le hogy ki mit mond

van aki nem ítéli el őket

a többiekkel nem kell foglalkozni

2014. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Mivel nem ez a természet rendje.

Amúgy meg nekem nincs vele bajom kivéve mikor a nyílt utcán másznak le egymás torkán. Meg aza tipikus öltözködésü..

2014. aug. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem a melegek rekesztik ki önmagukat. Ha azzal menőznek, hogy mennyire jó, hogy ők mások, mint a többiek, akkor nyilván nem fogják befogadni őket.

De akik tök normálisan viselkedő homoszexuális emberek, azoknak vannak barátaik, akiket nem nagyon érdekel, hogy az adott személy melyik nem irányába érdeklődik.

Én mondjuk biszex vagyok, általában felvállalom és az embereket nem nagyon érdekli. Semmiben sem különbözik az életvitelem, mint a többieké.

2014. aug. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!