Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A társadalom a 30 feletti...

A társadalom a 30 feletti szüzeket jobban megveti, mint a homoszexuálisokat. Miért?

Figyelt kérdés
Manapság még egy kicsit rázós ügy egy családi összejövetelen, baráti körben, médiában bevallani, hogy valaki meleg vagy leszbi. De ezt még valahogy elnézik. Ha viszont szóbakerül a szex és valaki rákérdez, hogy "és neked van valakid"... arra hogy válaszoljon valaki, aki 35 évesen még szűz? Azt minimum kipletyáknál, megvetnék, kinevetnék.
2014. jún. 22. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
"ELNÉZIK" ha valaki meleg?:D arról nem tehet valaki, ha meleg basszus.... miért van középkor még mindig a magyar fejekben?:)
2014. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem vetek meg senkit. Ha ez így jó neked, élj így. Mondd azt, hogy aszexuális vagy.
2014. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem felesleges ezen rágódni. 30 evesen szűz., tzudod mit jelent az? Bocsanat fiatalabb vagyok, akkokr tudja mit jelent? Az hogy az igazit várja, és nem fekszik le fűvel fával, megtiszeli a szerelmét azzal, hogy neki adja oda magát először, hidje el, értékelni fogja
2014. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

a homlokodra van írva h szűz vagy?:DDDD

megmondod h:

"Jelenleg nincs senkim,régebben volt egy-két alkalmi ami nemnagyon működött de semmi komoly."


kész,mindenki levágja h nem vagy szűz és ennyi a téma.

2014. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Mindannyian az evolúció zsákutcái, de legalább a hibás génjeiket nem örökítik tovább, sem a melegek, sem a szüzek.
2014. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A homoszexuálisok között is vannak 30 feletti szüzek.


A hibás génekről meg "evolúciós zsákutcákról" meg annyit, hogy Hitler, Sztálin, Fekete Pákó vagy az #5-ös válaszoló génjei tovább öröklődnek, míg Csajkovszkij, Oroszlánszívű Richárd vagy az én génjeim nem. Íme a magyarázat, hogy az emberiség miért van a lejtőn.

2014. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6. Király oltás a társadalomra, megy a virtuális pacsi :)
2014. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%

Hitlernek nem volt gyereke:) 5-ösnek mondom. Ő azt mondta, hogy Németország vőlegénye vagy valami ilyen f..ság. Mondjuk egy heréje volt hozzá.


35 éves vagy és csúnya? Bár a csúnya nők is kellenek....

2014. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen képtelen vagyok megérteni az ilyen kérdéseket. Miért érzed szükségét annak, hogy tudasd másokkal, hogy szűz vagy? Én se kezdem el ecsetelni egy ilyen kérdésre a tegnap esti lepedőgyűrés részleteit. Ha megkérdezik, hogy van-e valakid, akkor arra bőven elég azt mondani, hogy most épp nincs. És ennyi. Ha meg a partnereid számáról kérdeznek, egyszerűen azt mondod, hogy szerinted az magánügy. És ennyi. Nem kell túlbonyolítani.
2014. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"és neked van valakid"... arra hogy válaszoljon valaki, aki 35 évesen még szűz?"

-nincs senkim.

-Miért?

-Mert nincs rá pénzem.

-De a nőknek nem kell pénz.

-Nem is nekik akarom adni, hanem magamnak a két kezem közé. De töménytelen mennyiségben.

-Nem is volt még barátnőd?

-Komoly nem volt.


És itt a mese vége.

2014. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!