Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy barátnőm aki eddig...

Van egy barátnőm aki eddig nem volt valami nagy szám most meg mindenki bámul utána (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Szóval ez a lány eddig semmit nem törődött magával és a fiúk rá se hederítettek de most már bárhova megyünk elkérik a telószámát, megbámulják,füttyögnek neki. Pedig nem lett belőle díva vagy ilyesmi, csak szimplán felcopfozzaa haját vagy ilyesmi, laza ruhákat hord,szoknyát soha, mahassarkú cipő kizárt. Kissé zavar a változás hisz nem tudom mit esznek rajta a fiúk. Szerintetek?

2014. aug. 28. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
honnantudjam...
2014. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a remek választ...

Csak arra lennék kiváncsi hogy miért kezdték el hirtelen ennyire kedvelni a fiúk mikor eddig csak a leckét kérték el tőle?

2014. aug. 29. 09:41
 3/7 Lollye ***** válasza:
Néha kicsi változások is elegek ahhoz hogy valakire másképp nézzenek. Talán a kisugárzása változott meg. A magabiztosság bejön a fiúknak
2014. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Apró válzoztatások is hozhatnak lényeges különbséget.
2014. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És hogyan álljak hozzá én ehhez a dologhoz? Régen nagyon kedveltem és sokat lógtam vele de most már nem tudom hogy ugyanúgy kezel e mint eddig. Régebben én voltam az aki jobban társasági volt és őt még most sem érdekli hogy menő legyen de azért érezhető rajta hogy már "felettem áll".
2014. aug. 29. 19:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyarul feltekeny vagy.. ?
2014. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem... nagyon szeretem őt de szerintem ő már nem úgy gondol rám mint a "régi jó barátnő". Kissé olyan mintha az orrom alá akarná dörgölni.néha a dolgait. Régebben is jobban tanult nálam ami akkor idegesítő volt mert a szüleim mindig vele példálóztak de ahhoz hozzá szoktam viszont mostmár kissé úgy kezel mint lúzert. Csak nem tudom hogy álljak hozzá de féltékeny nem vagyok rá, max néha mikor teljesen lazán beszél olyan fiúkkal is akiket régebben velem együtt nézett messziről. De ennyi. Mondom, csak nem tudom hogy álljak hozzá.
2014. aug. 29. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!