Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes venni egy...

Szerintetek érdemes venni egy letiltott iphone 5-öt utána alaplap csere stb? Megváltozik az imei szám alaplap csere után? Lehet ebből probléma nem? (nem lopott telefon csak nem fizette a tulaj)

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 13:09
 1/4 bp1985 ***** válasza:
55%
Alaplap nem 500 ft... A letiltási rizikó pedig abba is benne van...
2014. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az alaplap kb maga a telefon, olyan ez szinte, mintha a csak a vázat vennéd meg. Szerintem nincs értelme. Iphone 5-öt lehet már elég olcsón kapni nem hiszem, hogy van értelme ezzel vacakolni.
2014. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem de hivatalos boltban venném alaplapot a telo meg 3 hónapos az alaplap 60 ezer a letiltott telo ára 45ezer. Összesen kerüljön 120 ba használtan akkor is 130 ezerért van neten és

ez tuti nem tiltják már le mert számlás az alaplap stb

Azért gondoltam igy.

Most veszek 70 iphone 5 az a rizikó hogy letiltják

2014. jún. 11. 16:46
 4/4 Tibor8815 válasza:
Kicserélted az alaplapot?? Nagyon érdekelne a végeredmény! Müüködik a Telefon?? Mennyi Volt az alaplap??
2014. okt. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!