Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj velem? Ha változást...

Mi a baj velem? Ha változást akarok, a "küszöbön" megijedek.

Figyelt kérdés
Nagyon sok dologgal így van. Még akkor is, ha egy új frizurát akarok kipróbálni, vagy akármi egyszerű dolgot. a távolból úgy gondolom, hogy mennyire szuper lenne, de ahogy eljön a pillanat, hogy na most akkor bele lehetne vágni egyszerűn lesokkolok, és olyan érzésem lesz, hogy biztosan csalódni fogok én vagy más és inkább ne. Ha már átlendülök ezen a ponton utána jó, és örülök, hogy megcsináltam amit akartam, vagy megtörtént amit szerettem volna, de néha nagyon nehéz átlendülni... Miért van ez? Hogyan tudnám leküzdeni?
2014. aug. 29. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez szokott lenni, bár mostanában egyre kevesebbszer. Az a jó megoldás, hogy ha bizonytalan vagy, akkor lépj előre egy lépést, és onnan gondold át újra - hidd el, ez mindig beválik, és nincs olyan dolog, amit ne lehetne kijavítani. A hajad visszanő, egy béna ruhát el lehet adni/dobni/ajándékozni, és mindig mindenért bocsánatot lehet kérni. :)
2014. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tipikus emberi tulajdonság, nyugi ! :)
2014. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van előtted egy olyan fal, egy korlát, amit csak te tudsz lerombolni, senki más. Nagyon sok ilyen ember van, akik leblokkolnak a Nagy Cél előtt.


"Ha már átlendülök ezen a ponton utána jó, és örülök, hogy megcsináltam amit akartam, vagy megtörtént amit szerettem volna..."


Fantasztikus érzés, nem? =-) Nagyon sok görccsel jár az, ha minden egyes célod előtt agyalni kezdesz. Ha 100%-osan jól átfontoltál mindent, úgy, hogy tudod: ha elindulsz az utadon és baj nem érhet (például meggyőződtél arról, hogy egy bizonyos frizura jól fog állni neked, és azt nem is ronthatja el senki), akkor nincs értelme görcsölnöd az ilyen problémán.


Ha csalódni fogsz valamiben, az jó!!! Mert akkor tapasztalsz, tanulsz, és megtanulod, hogy legközelebb ne kövesd el ezt a hibát =-)


Ez az egyetlen egy életed adatott meg, Szabad ember vagy! Úgy kell élned, ahogyan Neked jól esik, ne másoknak felelj meg, hanem Önmagadnak! Azzal, hogy mások csalódnak-e Benned, vagy sem, nem szabad törődnöd!!! Az, aki elfogad Téged olyannak, amilyen vagy, ígyis, úgyis Rád talál előbb-vagy utóbb, mindenki más csak "jön és megy". Ne foglalkozz azzal, hogy mások csalódnak-e Benned, azzal foglalkozz, hogy Magadnak mi a legjobb.


És még egyszer: ha csalódsz, az nem rossz, mert tudni fogod a következő alkalommal mi az, amit máshogyan kell tenned, úgy, hogy élvezd, hogy jó legyen, hogy megfeleljen Neked.


Légy egy kicsit határozottabb, nem toporoghatsz ebben a mai világban, ne blokkolj le, nyiss az Új dolgok felé, mert a változás - sok esetben - csodálatos dolog! Szeresd a változatosságot, és próbáld kihozni a legrosszabb dolgokból is a legjobbakat. Ugyan mi baj történhetne? =-)

2014. aug. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyávaság amit csak te tudsz leküzdeni mindig az adott napon,az adott pillanatba! Tényleg emberi tulajdonság :)


Merj,és vágj bele a félelmeidbe annak ellenére,hogy tudod fájni fog, mert ami utána következik az az önbizalom és belső béke. :)


Hajrá!

2014. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!