Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem hogy a "legjobb"...

Úgy érzem hogy a "legjobb" barátnőm magarsról tojik rám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm eléggé megváltozott.. Régen annyi közös témánk volt de most.. Sokkal nagyobb lett az önbizalma aminek persze örülök de úgy érzem hogy úgy akar élni mint egy nagykorú.. sminkeli magát, állandóan fiúkkal lóg és ha megkéredezem hogy megyünk-e eggyütt valahova általában azt mondja hogy dolga van. Tudom hogy lehet bennem van a baj de az hogy engem semmibe néz az már elég bunkóság.. Rég nagyon is tiszteltem mert egy helyes és aranyos lány volt de most annyira megbízhatatlan.. Egy beszélgetésünknél is megemlítette hogy ő inkább az a tipus aki állandóan megy mindenkivel mindenhova és ő inkább ilyen mint hogy egy antiszociális tipus.. Igen rám célzott és bocsánatot is kért és be is ismerem hogy elég antiszoc vagyok amin tudnék változtatni HA VALAKI MELLETTEM ÁLNA.. Már kezdek kitörni a buborékomból de akkor is kell egy barát aki segít.. Mit gondoltok? Nevezhetem őt még barátomnak?
2014. aug. 29. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy barát nem ilyen. Nem hagyna cserbe,ha tényleg a barátod lenne. Ha tényleg fontos lennél neki,akkor segítene abban,hogy kitörj a buborékodból,és bemutatna a barátainak.
2014. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2014. aug. 29. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!