Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nagyobb egyik ember...

Miért nagyobb egyik ember problémája a másiknál kölcsönös segíteni akarás esetén?

Figyelt kérdés
Ha én mindig meghallgatom a másikat a (nálaménál nagyobb problémájával kapcsolatban) ,hónapokon keresztül, akkor jogtalan néha nekem is terhelni őt az én gondommal?

2014. aug. 30. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogtalan, de ha nem fontos, hülyeség. Senki se szeret olyanokkal lógni, akik elárasztják őket a saját problémájukkal. Ha igazi barátaid, "elviselik", és segítenek neked, de ezt elvárni manapság hülyeség.


Olyan alapon, hogy ő leterhelt téged, most akkor te is leterheled őt "viszonzás" képpen, teljesen felesleges elmondani a saját problémáid.

2014. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb.

Persze az nem szép dolog, ha valaki mindig neked panaszkodik, te meghallgatod, ő meg nem kíváncsi arra, hogy veled mi van.

2014. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha neked gondod van, és az nagy gond, akkor felesleges jókislányt vagy jófiút játszani, és annak a reményében hagyni magad leterhelni mások problémájával, hogy majd ők cserébe meghallgatnak. Nem fognak, csak leszívják a te maradék energiáidat és csak még méyebbre kerülsz a gödörbe.
2014. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!