Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy cipelitek a nehezebb...

Ti hogy cipelitek a nehezebb csomagokat, hogy kényelmesebb legyen?

Figyelt kérdés

Én eddig mindig úgy hordoztam, hogy a hátamon volt a csomag, és a vállamon a kezem. S a kezembe fogtam a csomagot. De ilyenkor bennem mindig a bátyáimat látják, mert ők is mindig így vitték.

Ez egyrészt azért idegesít, mert lány vagyok, és másrészt azért, mert nem szeretem ha valakihez/valamivel hasonlítanak.

Hogy hordozzam a csomagokat, amik annyira nehézek, hogy nagyon kényelmetlen kézbe vinni?


2014. szept. 1. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen csomagok? Vásárlós csomagok, vagy utazós?

Vásárlásnál van egy nagy zöld válltáskám, abba cipelem.

Utazósnál van gurulós bőröndöm.

2014. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vasarlas
2014. szept. 1. 12:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Én "csöves szatyorban",legalábbis Pesten így hívják,Spar,meg Kaiser,ilyen szatyrok/táskák-ban.

Kettő ilyet már nem viszek,mert búzacsirás,de egyet is csak munkásruhában,mert ahhoz illik stílusban.

Minden,ami ettől hehezebb,vagy hosszabb,autóval viszem.

2014. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gurulós bevásárlókocsiban.:)

És olyan vállraakaszthatós szatyorban, aminek épp akkor a a füle, hogy a hónom alá érjen.

Vagy többször fordulok.

2014. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hívj valakit aki viszi helyetted, kényelmes.
2014. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eloszlatom a súlyt mindkét kezemben egyenlő arányban.
2014. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy "genetikus". Nekem ez a cipelési mód nagyon kényelmetlenül hangzik, de valamiért neked biztos így a legkényelmesebb... Azért biztos nem változtatnék rajta, mert máshoz hasonlítanak miatta. Engem mindig a nagyapámhoz hasonlítanak a járásom miatt, ami állítólag annyira jellegzetes, hogy volt, aki az 50 éves osztálytalálkozón hátulról erről ismerte meg a nagyapámat... Én fel nem foghatom, hogy egy járás hogy lehet ennyire jellegzetes, de én nem törődtem vele, tulajdonképpen még tetszett is:)) Azzal intéztem el, hogy ilyen vagyok és kész.


Nálam a cipelés módja a rendelkezésre álló csomagolástól és a holmi alakjától függ. Vagy hátitáskában vagy vállon vagy két kézben elosztva, ha tényleg nagyon nehéz, két kézzel egyszerre, de úgy persze csak kis távolságot tudok megtenni, mert nagyon kényelmetlen:(

2014. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!