Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy reagáljak erre? Az egész...

Hogy reagáljak erre? Az egész barátságunk, csak egy hazugság volt, csak mert neki ez így kényelmesebb volt?

Figyelt kérdés

Már kb. 2 éve ismerem a legjobb barátomat, aki bevallotta nekem már első időben, hogy meleg. De csak nekem, ez nagyon nagy titok volt... Teljesen össze szoktunk, olyanok lettünk, mint két testvér. Mindent együtt csináltunk, együtt vásároltunk, lógtunk, sőt együtt öltöztünk, meg együtt aludtunk! Nem zavart a dolog, mert mondta, hogy ő nem érez semmit a nők iránt szóval, fölös aggódni. Első időben kicsit meg voltam szeppenve de aztán már kicsit sem. Eléggé elutasítom a párkapcsolatokat, és egész ez idő alatt ő próbált rábeszélni egyre. Most nagy nehezen azt mondtam, hogy jó megpróbálok egy kapcsolatot, és már lett is volna kivel, mikor ő tiltakozni kezdett. Le akart beszélni róla. Majd bevallotta, hogy ő Heteroszexuális, azért mondta, hogy homokos, mert közel akart hozzám kerülni, de azt csak így tudott... Nem is azt érzem, hogy mérges vagyok, hanem csalódott... Miért nem tudta, ezt elmondani? Minek kellett ez a kertelés? Egész végig egy szerepet játszott, honnan tudjam, hogy valóban olyan-e, mint ahogy megismertem, vagy az is csak játék volt-e? Próbáltam rövidre fogni...


Előre is köszönöm a válaszokat!


(Elnézést, lehet nem ide való, de csak itt kapok normális válaszokat!)



2012. szept. 8. 20:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem tudtam mit a kijelentésre válaszolni. Szó szerint lefagytam, időt kértem, aztán se szó se beszéd, haza mentem....
2012. szept. 8. 20:24
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Hát ez iszonyatosan bunkó és gyáva dolog tőle.

Én ezek után nem igazán foglalkoznék már vele...

2012. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem szakítsd meg vele minden kapcsolatot, és várd, hogy ő lépjen.
2012. szept. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Béla211 ***** válasza:
69%

És ha nem mondta volna azt ,hogy meleg közzel engedted volna magadhoz?

Vagy elutasítod mint a többi fiút. Két évig csinálta érted ezt a színjátékot ,hogy a közeledben lehessen. Gondolj bele elégé szerethet ha két évig melegnek mondta magát ,hogy ne utasítsd vissza a közeledését. Mert szerintem te is belátod ha belegondolsz ,hogy elhajtottad volna mint a többi fiút.Amúgy szerintem ülj le vele és kérd meg hogy mondja el mit érez. És beszéljétek meg a dolgot. És néz magadba ,hogy te mit szeretnél és emelkedj fölül kicsit a csalódottságon.

2012. szept. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezen gondolkozom! De nem értem, hogy miből gondolta, hogy elhajtom! Nem hajtok el egy fiút se aki teszik, csak a kapcsolatoktól félek/tartózom... Ő pedig mindig tetszett nekem, csak hát meleg volt...! Elmondta, hogy mit érez, meg minden, de mégis, én azért mondtam el neki dolgokat, meg hasonlók, mert nem gondoltam volna, hogy ő hetero... Csak, összezavarodtam... Nem haragszom rá, még mindig ő a legjobb barátom, és szeretem! De ez olyan...
2012. szept. 9. 12:08
 6/6 anonim válasza:
100%
Mint ahogy az egyik válaszoló is írta, emelkedj felül ezen. Ha jó barátod volt az elmúlt időszakban, és a tény hallatán továbbra is benned van az érzés, hogy még így is barátodnak tekinted, akkor adj egy esélyt annak, hogy leüljetek megbeszélni, hogy akkor mi is volt ez az egész. Valóban mekkora lehet a szeretete a srácnak, ha ezt képes volt előtted eljátszani, és nyilván ő félt az elutasítástól, ezért menekült hazugságba. Sztem meggondolatlanul semmiképp se küldd el, mindenképpen üljetek le megbeszélni!
2012. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!