Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy idióta veszekszik velem...

Egy idióta veszekszik velem az interneten. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az idióta sajnos elég közel lakik hozzám, és facebook chaten oltogat. Van egy hosszabb sztori amit most tészleteznék, ezen próbál velem veszekedni. (Amúgy nem egy észkombájn a gyerek megsúgom). Lehet ellene tenni valamit, azon kívül hogy nem foglalkozom vele, vagy inkább csak simán sz***am le (elnézést a kifejezésért, de szerintem máshogy nehéz lenne ezt kifejezni).
2014. szept. 4. 06:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak én tudom úgy, hogy ha letörlöd az ismerőseid közül, akkor nem jelenik meg a chat-en?
2014. szept. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az se egy észkombájn, aki nem képes letiltani, hanem inkább leáll vele veszekedni.
2014. szept. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszekedni kell vele, mert a rutinjával lenyom a maga szintjére és a végén azt veszed észre, hogy nem tudod, ki kicsoda. Le kell tiltani és ennyi. Ki lehet zárni a FB-ból úgy, hogy a keresőben sem jelenik meg többé.
2014. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, teljesen elfelejtettem hogy ilyet is lehet.
2014. szept. 4. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!