Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez most mit akar jelenteni?

Ez most mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés

Próbáltam bejelölni facebook-on, de nem tudtam, mert vagy le van tiltva, hogy bármi bejelölhesse, vagy annyi ismerőse van már, hogy tiltja a rendszer (vagy egyik sem lehetséges?), ezért kértem, jelöljön ő be. Nem tette.


Elkezdtünk privátban levelezni, ha írok, arra van, hogy napokig, néha hetekig nem válaszol, ha újra írok neki, akkor reagál, de sokszor csak pár mondatban. Ha nem írok neki újabb levelet napokig vagy hetekig, akkor van, hogy ő ír rám, de ez ritka. Amúgy levélben mindig kedves, udvarias, sosem bunkó, de néha kimértnek, hűvösnek érzem.


Erre ma bejelölt ismerősnek (2 hónap után, miután már számtalan levelet váltottunk)és feltett profilképnek egy olyan fotót, aminek köze van hozzám (nem én vagyok rajta és nem mi ketten, de ő tudja, hogy ennek köze van hozzám, hosszú lenne elmagyarázni, miért).


Volt már, hogy feltettem nyilvános képet hosszú hajú srácról / srácokról az oldalamra, és nem sokkal később hosszú hajúra cserélte a profilképét. Erre mellékelten neki levélben egy képet, amin nagyon jól néz ki a rövid hajával, és írtam is, hogy milyen jól áll neki a rövid haj, erre nem válaszolt, csak pár napra rá lecserélte a profilképét rövid hajú képre. Ez még mind azelőtt történt, hogy bejelölt volna.


Most csak én gondolok bele olyasmit, ami nem kellene, vagy valóban szimpatizál velem, csak nem akarja egyértelművé tenni?



2014. szept. 4. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem hinném hogy szimpatizál veled, sokkal inkább tűnik úgy, hogy szórakozik. Mindenesetre furcsák a reakciói, szerintem vagy direkt bosszant, vagy pszichésen beteg, én hagynám a fenébe.
2014. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én meg lecseréltem a hajszínem feketére :)
2014. szept. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is furcsák a reakciói, de nem az a direkt bosszantós típus, pszichés betegnek sem mondanám. Még csak linknek sem, nagyon tudatosan él.
2014. szept. 5. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tudatosan él, ettől még lehet pszichopata. Nekem valami ilyesmi jön le abból amit írtál róla, valami nem stimmel vele.
2014. szept. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!