Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szetintem ez már beteges?

Szetintem ez már beteges?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy miért vagy hogyan de belelátok az emberek fejébe. Csak ránézek s látom mit gondol mi jár a fejében.

Mielött ti is kezdenétek már bárátnőmtől is meg kaptam "jézusom te vagy Edward" meghogy agy túrkász. Ma is jöttem haza villamoson s már az emberek tekintettéből, mozdulataiból látom mivan a fejében. Légyszi, lehetőleg normális válszokat. Eddig is jó ember ismerő votam, de az utóbbi másfél hónapban már nagyon dúrva😦.


2014. szept. 5. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem ítéllek el, és nem zárom ki a képességed létezését. Tégy próbát egy barátoddal/családtagoddal. Kérd meg, h gondoljon vlmire, ha neked megvan mire gondolt mond el neki, vagy ird le, mielőtt kimondaná. Igy megbizonyosodhatsz, h van-e ilyen képességed, és ha van neki is bebizonyithatod
2014. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha nem trollkodsz, írjál a moderátoroknak, hogy ezt a kérdést rakják át az ezoteria kategóriába,mert ott a helye.

ott megválaszolják neked!

2014. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 nem úgy értem hogy tudom mit gondol inkább a mozdulataiból cselekvéseiből mit akar csinálni elő fordul hogy t3nyleg tudom mire gondol de ritka. Nem nevezném kéoességnek inkább átoknak..
2014. szept. 5. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt hívják úgy hogy a testbeszéd és a mimika értelmezése. Egy teljesen normális képesség amelyre bármely neurotipikus képes. Csak van akinek kevésbé megy, van akinek meg nagyon jól, te gondolom az utóbbiakhoz tartozol. :)
2014. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!