Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális vagy inkább beteges?

Normális vagy inkább beteges?

Figyelt kérdés
Féltékeny vagyok, azokra az emberekre, akik tehetségesek, tehát kint pl. kint élnek Amerikában, énekelnek-táncolnak és több millió forintot keresnek. Nekem, nincs semmi különleges tehetségem, mindig arról álmodoztam, hogy egyszer talán én is kijutok, és énekelek... de nekem nincs jó hangom. És ez rendkívül zavaró, én miért nem kaptam semmi különleges tehetséget, miért pont ők? Én is szívesen énekelgetnék, a youtube-on 100 millió +-os megtekintésekkel stb. Engem, ez nagyon zavar és idegesít... én is olyan életet szeretnék mint ők... bármit megkaphatnak...míg én küszködök, azért, hogy egy rendes egyetemre bejuthassak. 16/F
2014. júl. 23. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
normális...csak ezzel nem leszel előrébb.
2014. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lusta. Mégpedig nagyon. Ugyanis a felsorolt tingli-tangli dolgok mellett még sokféle más tehetség is van. Például az, hogy tud-e dolgozni valaki. Feltehetően még sem az életet nem ismered, sem saját magadat. Sok mindent ki kell próbálni, míg az ember rájön arra, hogy mihez is van tehetsége. Szinte egy életen át tart. De mindig kiderül, hogy bizony sok mindenhez.
2014. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a tehetség nem csak úgy van (többnyire)

nincs jó hangod. voltál már énektanárnál? Én olvastam olyat, hogy ritka az olyan ember, akinek tényleg nem alkalmas a hangja éneklésre.

Ez is olyan mint a gitározás, persze, kell hozzá tehetség, de a tehetség csak akkor derül ki, ha már van alatta tudás, amiből ki tud bontakozni. Nem úgy kezdik, hogy eljátszanak egy metallica szólót.

Ha a zene ennyire érdekel, tanulj valami hangszeren, vagy biztos van géped, neted, tanulj meg zenét csinálni.


igaza van az előzőnek. lusta vagy.

Nagyon jó érzés, amikor gyakorolsz, küzdesz, tanulsz, próbálgatsz, és a végeredményre büszke vagy, vagy épp még mindig látod benne mit lehet javítani, hiába mondják hogy nagyon jó.

Nem irigyelni kell, hanem példának venni. Ha ő meg tudta csinálni, neked miért ne menne? Ő is (valőszínűszeg) ember.


A legnagyobb nehézség mindig a lustaság, tapasztalat.

2014. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az énekhang amúgy fejleszthető, mégpedig sokat. Az enyém pl. szörnyű, de mikor rájöttem, hogy van egy technikája a dolognak, hirtelen sokkal hallgathatóbb lett.

Keress egy rendes énektanárt, és ha tudsz angolul, youtube-on is van sok tutorial, hogy mikre érdemes odafigyelni. De a youtube nem váltja ki az énektanárt és a gyakorlást.


Ugyan ezzel sem leszel amerikai énekes, de ha nagyon akarsz, kereshetsz valakit, aki normális videó felvételeket képes készíteni, szerzel egy értékelhető mikrofont, meg valakit, aki ért a hangszerkesztős utómunkákhoz, és már gyárthatod is az éneklős videoklippjeidet.

Igazából a jó képminőség sem feltétel, csak azt kellemesebb nézni.


Az előttem szólóval egyetértek abban, hogy sokféle tehetség létezik, csak lehet, hogy hosszasan kell keresgélni. És a leggyorsabb módszer, ha minél több dologgal megismerkedsz és próbálkozol, mert olyankor derül ki, hogy mi az, amihez tehetséged van.


Ja, és nem tudom, hogyan működik az énekesek felkarolása, de jobb ha nem vársz arra, hogy „majd valaki meglátja a videódat, és felkarol, és híressé tesz”, mert ahhoz túl sok ilyen videó születik és túl gyakran. De ettől még lehet ez is része az életednek, csak ne felejtsd el, hogy sok más érdekes is van a világon, és lehet, csak arra vár, hogy felfedezd.

2014. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!