Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet bennem az az...

Miért lehet bennem az az érzés, mintha valamit kellene tennem állandóan?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok szabin és nem a pihenésen jár az eszem, hanem az, hogy mit kellene vállalkozni vagy tanulni, vagy tennem. Mindig kattogok, hogy biztos feleslegesen töltöm az időt dolgokra ahelyett, hogy valami "értelmeset" csinálnék. De nem tudom mit kellene tennem. A családommal törődök, nincs igazán hobbim se, nem járok semerre csak a családnak élek. És mindig kattogok, ha esetleg leülök gépezni vagy a telómat babrálom, hogy már megint kidobott idő volt ez is.

2014. szept. 5. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémát...

Azon kattog az agyad, hogy csinálni kéne valamit, pl tanulni, de te leülsz gépezni...Jó oké, lehet értem a dolgot. De akkor miért nem tanulni mész? Vagy miért nem csinálsz magadnak egy egészséges étrendet és kezdesz el sportolni? Vagy elmenni és ismerkedni?

2014. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy a kikapcsolódás is ugyanolyan fontos dolog, mint a "hasznos" dolgok, mert a kikapcsolódás tölt fel azzal a lelkierővel, amivel azután le tudod küzdeni az újabb nehézségeket. Ha szabin vagy, akkor úgy tudod legjobban segíteni a jövődet, ha pihensz, és jól érzed magad, mert akkor utána újult erővel fog menni a munka. De ha elrontod a szabadságod az agyalással, akkor nem lesz lelkierőd a munkádra koncentrálni.
2014. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!