Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen dolgokat lehet gyűjteni...

Milyen dolgokat lehet gyűjteni? (pl szalvetta, bélyeg)

Figyelt kérdés
Ezen kívül mit lehet még gyûjteni?
2014. szept. 6. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A nővéremnek volt bogár gyűjteménye is. Ha jól emlékszem akkor gombostűvel voltak feltűzdelve rajzlapra. Minden hazai fajta volt neki. Valamint növénygyűjteménye is volt.

De ásványokat is lehet gyűjteni, bár nekem csak a platinarög és aranyrög számított érdekesnek, és az utóbbi idehaza nem található kellő méretben.

2014. szept. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
3%
Szalvétának hívják
2014. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan bármit, ami érdekel es amit meg tudsz fizetni a söralãtéttől a Mercedesig. Csak penz es érdeklődési kör fuggo.
2014. szept. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
poháralátétet, gyufásdobozt, madártollat, csipketerítőket, meg bármit. én régebben pl. sörösüvegeken lévő címkéket gyűjtöttem, leáztattam vízben , megszárogattam, aztán összegyűjtöttem. Most malacperselyeket gyűjtök, de tervezem kis porcelánállatok gyűjtését. olcsó, megfizethető dolgokat éri meg, sztem.
2014. szept. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én egy időben régi kulcsokat gyűjtöttem.
2014. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
egyik ismim meg delfines dolgokat gyűjt, minden, amin van delfin, másik ismim meg plüss majmokat, szal csak a képzeleten múlik, ki mit akar gyűjteni
2014. szept. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Rengeteg dolgot lehet gyűjteni :D

mintás zsebkendő, ritka pénz, képeslap, söralátét, kinderfigura, kavics, pez cukor adagoló, autó makett, cdk, kancsó,

2014. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én régen mindenféle gumilabdákat gyűjtöttem :D
2014. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
fül
2014. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én kupakokat gyűjtöttem jó pár évig és jó párezer darabom volt is.

(Egyébként nincs olyan h szalvetta, szalvéta van)

2014. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!