Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, nektek tetszene egy...

Fiúk, nektek tetszene egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Nektek milyen lányok jönnek be? Hátrány ha egy lány baromi magas? Én 183 cm vagyok, vékony, szeretem a focit, imádom a fura, elvont dolgokat, Tim Burtont és nagy The Walking Dead fan vagyok :) Tetováló szeretnék lenni, néha elég morbid a humorom, van hogy túlpörgök, de próbálok leszokni. Nagyon hosszú sötétszőke/világosbarna hajam van, kékes szemem, kicsit nagy orrom, szeretem az érdekes ruhákat, (ami nem ribis) és taszítanak az ecsetfejű páwák,plusz szeretem a focit, és spanyolul tanulok, kb ennyi jut eszembe :D Ilyen lány tetszhet valakinek?

2014. szept. 6. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én nem vagyok baromi magas ezért hátrány. Utálom a focit, bizonyos elvont dolgokat én is szeretek, de Tim Burton nem tartozik közéjük Johnny Deppet pedig egyenesen ki nem állhatom, és nem szeretem a tetoválásokat sem a túlságosan teletetovált embereket, továbbá a barnák az eseteim. valamint három év spanyol tanulás után sikerült elsajátítani a legfontosabb mondatott: Me quiero comprar un botella de cerveza. És ennyi nekem ebből nyelvből elég is volt.

Valamiért úgy érzem mi nem illünk össze. :-D

2014. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyen az a náci csillámpóni? :-D
2014. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én 170 cm vagyok, ennek ellenére a magas lányokra bukok, szeretem a focit(inkább játszani, mint nézni), szeretem tim burtont, szeretem a tetoválásokat(magamon annyira nem szeretnék), szeretem a morbid humort. ezeken kívül még sok egyebet szeretek.

egyszóval simán lehetsz bárki zsánere, mindenkinek más az ízlése

2014. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, tetszhet. :)
2014. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
majd ha idősebb leszel, lehet rájössz, hogy nem minden fiú egyforma, de a többséget nem érdekli, hogy mi nőtt a lyuk köré.
2014. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A többség szereti a focit, szerintem eléggé paraszt sport. Manapság elég sok magas embert is látok. A pörgős lányokat is sokan szeretik, szerintem viszont idegesítőek egy idő után.

A páwák-at én is utálom, a haj és szem kombód jó! Spanyol nyelvet tartom angol után a legfontosabbnak.

Szóval szerintem rengeteg embernek tetszeni fogsz.

2014. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
miért 12 évesen vagyok 173 cm na az milyen ??
2014. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Most vettem észre hogy a focit kétszer írtam, bocsánat :/
2014. szept. 7. 09:32
 9/13 anonim ***** válasza:
A mi me gustaria :)
2014. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mucho!
2014. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!