Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kulonc dolog lenne ha 9. -es...

Kulonc dolog lenne ha 9. -es evnyiton csakvrajtam lenne oltony? A lanyoknak tetszik/tetszene?

Figyelt kérdés
nyakkendő?

2014. aug. 30. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem illik megtisztelni az ilyen eseményeket azzal, hogy rendesen felöltözöl. A ballagási ruhád erre az alkalomra megfelel. Persze lehet, hogy túl meleg lesz, és elég egy ing+nyakkendő, abba sem fog senki belekötni. Csak azért, hogy a lányoknak szimpatikus legyél, nem kell nagyon kicsicsáznod magad.


De miért mondod, hogy csak rajtad? Évnyitón, évzárón ünneplőben szokás menni.

2014. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egy páran biztos kiröhögnek majd, pedig így kellene megjelenni minden fiúnak, mint az ünnepségek nagy részén.
2014. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

www.bessenyei-ber.sulinet.hu.


itt irjak.de konkretumot nem.azert mondom mert lehet hogy nem varjak el.leszarom ha kirohognek.ezvszerintem nem valami nagy kicsicsomazas

2014. aug. 30. 16:52
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Mivan?? Oké, én 4 éve érettségiztem, de megtisztelte mindenki az évnyitót annyival, hogy normálisan felöltözik (fehér felső, fekete vagy sötét alsó). Konkrétan le volt b_szva a sárga földig, aki nem így ment. Ma meg az a különcködés, ha valaki nem szedett-vedetten megy el az ünnepségre? Hova tart ez a világ...
2014. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem 9.-ben még eléggé igyekezni fognak az osztálytársaid is a szabályoknak megfelelően öltözni, viselkedni. Legalábbis az első napokban nagyon sokat foglalkoznak a külsejükkel a megszeppent gólyák, mert minél jobb benyomást akarnak kelteni a többiekben.


Mondjuk nem értem, minek tetted fel a kérdést, ha voltaképpen már eldöntötted, miben mész :) Jó lesz az öltöny.

2014. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
akkor ugy kerdezem.közepsulis lanyok.nektek tetszik?
2014. aug. 30. 17:01
 7/17 A kérdező kommentje:
igy gondoltam fekete cipo(alkalomhoz illo),fekete farmer(csak az van),ing,bordos lilas nyakkendo es fejete oltony.(normalis)lanyok velemenye?
2014. aug. 30. 17:04
 8/17 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk. Amit te öltönynek hívsz, az a zakó. Az öltöny, a zakó és a nadrág együtt.

A kérdésre válaszolva, pedig bár többen gondolkodnának így.

A tesóm a ballagásán azon hisztizett, hogy minek az öltönyös felhajtás, szerinte fölösleges hülyeség. Neki a farmer egy kockás inggel már ünneplő kategória.

Max az ilyen primitív kölykök röhögnek ki majd, de azzal meg ne foglalkozz.

2014. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ezt eddig nem tudtam.nem vagyok rasszista de remelem nem ilyen segghulye suttyo paraszt cganyok lesznek a szoba/iskolatarsaim mint altalanosba
2014. aug. 30. 17:13
 10/17 A kérdező kommentje:
mas tema de igaz hogy kolszbol1 ev utan "hullik a fergese"
2014. aug. 30. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!