Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen társaságban?

Miért vagyok ilyen társaságban?

Figyelt kérdés
Amikor társaságban vagyok és mindenki beszélget én nem tudok megszólalni :S ha meg megszólalok és mindenki rám figyel összezavarodok és össze vissza beszélek,nem tudom mért vagyok ilyen szinte már utálom magamat :/
2014. szept. 6. 17:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyszerüen nem tudom önmagamat adni.. akármit próbálok beszélni összezavarodok alig beszélek 2 szót
2014. szept. 6. 17:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor próbálj egy nagy levegőt venni, összeszedni a gondolataidat és szép nyugodtan válaszolni. Ne érezd magad szarul és emiatt főképp ne utáld magad! Az nem old meg semmit sem. Vedd egy kicsit lazábbra magad, nálam is van, hogy olyan hirtelen kapom meg a szót, hogy véletlen teljesen elfelejtem, hogy mit akartam mondani, olyankor röhögök magamon egy jót és megy tovább a beszélgetés. :)


Próbáld meg ne feszélyezve érezni magad, ha többen figyelnek rád. Gondolj arra, mintha csak egy emberrel (mondjuk egy jó barátoddal vagy barátnőddel) beszélgetnél.

Ha pedig van valami érdekes téma, amiről van véleményed és szívesen bekapcsolódnál, akkor nyugodtan mondd el a többieknek a véleményed. Nem kell úgy félni tőle, ha megakadsz és akkor előbb-utóbb menni fog az! ;)

2014. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz a választ
2014. szept. 6. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!