Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged zavar, ha egy társaságba...

Téged zavar, ha egy társaságban nem köszönnek neked? Ha az ember nem köszön egy közösségben, akkor minek tartják?

Figyelt kérdés

Egy 15 éven felűli azért már bunkó ha nem köszön egy osztálytársnak, tanárnak, nem?

Téged zavar, ha le se sz*rnak?



2013. dec. 15. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Egészen addig nem zavar míg nem ismerjük egymást, pl anno mikor új suliba kerültem egy osztálytársnak sem köszöntem, megvártam míg ők közelednek, Tanárnak köszöntem csak.

21/F

2013. dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem középsuliban sokszor volt ez és rossz érzés volt, bármennyire is nem akartam magamra venni, meg odafigyelni rá. Azért nehéz elsiklani amellett, hogy emberszámba se vesznek.
2013. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha már rendszeresen jár valaki egy közösségben? Jól ismerik, de így se köszön, az bunkóság nem?
2013. dec. 15. 16:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem jó sok ismerősöm nem méltat köszönésre se, és elég rosszul esik. Pedig semmi okot nem adtam rá szerintem.
2013. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!