Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jobb ha megszokom hogy ebben...

Jobb ha megszokom hogy ebben a korosztalyban mar masabb igenyek az elsobbrenduek?

Figyelt kérdés

Miota betoltottem a 19-et, es elmentem par fiuval eandizni, ismerkedni, eszrevettem hogy mindig (szinte minden temanal) a szex temanal kotunk ki. Persze, nem tabu tema, de mikor mar ott lenne hogy o a masodik talalkanal szeretne, erosen elgondolkozom... Ezen a nyaron 5 ilyen esetem volt.

Mar mast el se lehet varni csak a szexet? Vagy jobb ha beletorodok hogy 20 felett mar ez mozgatja a ferfiak agyat?


2014. szept. 6. 23:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Azért téged sem kell félteni ha 1 nyár alatt 5 csávóval randizol, benned is ott van a rafináltság.

22F

2014. szept. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
na,kóbász, vagy uborka, nem mindegy?
2014. szept. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szerettem volna a nyarra ha osszejon egy parkapcsolat, mert hianyzik hogy nem tudok kihez hozzabujni... Rossz volt hogy ugy telt el a nyaram hogy egyedul ereztem magam ...

Aki regota szingli, tudja milyen :)

2014. szept. 6. 23:56
 4/14 anonim ***** válasza:
Én az idősebb nők felé fordultam, csak velük meg egyéb problémák adódtak.
2014. szept. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4%

Inkább az idősebb korosztályban keresgélj. (harminc felettiek)

A huszonéves pasik többsége nem vehető komolyan, nekik a párkapcsolat kizárólag szexről szól.

2014. szept. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon mélyen, belül, szinte az összes férfi agyát a szex mozgatja. :) Ez nem újdonság. Az egy másik kérdés, hogy ki mit képes azért megtenni, hogy ezt megkaphassa. Félreértés ne essék, nem arról beszélek, hogy a férfiaknak csak a szex miatt kell egy nő. Nyilván aki kicsit is komolyabb pasi, az törődik a másikkal és tiszta szívből szereti, közös élményeket szereznek, stbstb... Csak a férfiaknál a szex sokkal inkább központi elemet játszik akár egy párkapcsolatban, akár általánosságban mint egy nőnél. 19-20 körül meg kifejezetten dolgoznak a hormonok, szóval én nem csodálom, hogy ilyen érdeklődőek. De ez téged ne zavarjon, csak tudd helyén kezelni a dolgokat. Az sem baj, hogy beszéltek róla, csak tudd, hogy mire megy ki a játék. Csak szexet akar-e vagy annál jobban is érdekled-e? Aztán próbálj meg okosan dönteni. Ha tévedtél és kihasznált, akkor pedig leszűröd belőle a tanulságot, hogy vajon mik lehettek azok a jelek, amik felett elsiklottál esetleg és ami miatt meg lettél vezetve.


26F

2014. szept. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
1 nyár alatt 5? Azt a qrva bazze...
2014. szept. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, majd amikor érettebb férfiakkal is lesz alkalmad randizni (ehhez azért neked is nőnöd kell még egy kicsit), akkor meglátod, hogy sok van közöttük, akik uralkodni tudnak magukon és főleg UDVAROLNI egy nőnek. Azért javaslom, hogy legyél min. 25 éves ehhez, mert akkor ők sem néznek téged csitrinek.

Amúgy sajnos min. 35 éves korig fennáll ez a szex felé tárgyalós viselkedés a srácoknál, főleg azoknál, akik tapasztalatlanok és szeretik, ha felelőtlen kisfiúk maradnak minél több ideig, csak amúgy sajnos az életben így nem fognak haladni semmiféle téren, de ezt előbb-utóbb be fogják látni.

Szerintem amúgy 25 éves korig egy pár kalandot kipróbálhatsz, arra figyelj csak, hogy egy minimális udvarlás azért legyen és hosszú előjáték, kényeztetés. Ha pedig ezeket nem hajlandó megadni a srác, akkor simán hagyd ott, egyenlő emberek vagyunk. Ugyanakkor 3.nak se lépj be egy kapcsolatba csak azért, hogy nőnek érezd magad.

Minden alkalommal, amikor magadat töröd be a magánéletben és törlöd a minimális elvárásokat is, így veszítesz szépen lassan nőiességedből és minimális tartásodból is.

2014. szept. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
7-es: te aztán látszik, hogy a témában vagy. Büszke lehetsz magadra, ha te meg futtatod őket ...
2014. szept. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Persze, általánosíts 5 beszűkült látókörű hülyegyerek miatt.



Nem csodálkozom, ha csak ilyenek találtak meg.

2014. szept. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!