Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik ilyen fiú/férfi/pasi...

Létezik ilyen fiú/férfi/pasi a huszonéves korosztályban?

Figyelt kérdés
Olyan, aki tud gondoskodni magáról és van felelősségérzete. Aki el tud maga után pakolni, vagy takarítani és nem érzi ezt "cikinek". Úgy érzem, ha nem lenne az a sztereotípia, hogy a nő mos-főz-takarít, a férfi pedig dolgozik-sörözik(lazít), akkor sokkal könnyebbek lennének a párkapcsolatok és nem csak elvárások lennének. Valahogy így...

2014. jan. 5. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek ilyeneket, boldog párkapcsolatban élnek.

De rajtuk kívül sajnos kevés ilyen van..

2014. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én meg tudnám csinálni, ha muszáj lenne!
2014. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátnő hiányában kénytelen vagyok.
2014. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg megcsinálom, ha kérnek rá ha nem.


Nálam alap, hogyha eszek akkor letakarítom magam után az asztalt, és nem csak bevágom a tálat a mosogatóba, hanem el is mosom. Ha többen vagyunk, akkor megkérdezem, hogy ki fog mosogatni... ha valaki vállalja, csak akkor teszem oda csak úgy a tálat.


És ez u.a a többivel. Nem vagyok rendmániás, de a ruháimat a szekrényben, és a fogason tartom. A koszos meg megy a mosásba.


Takarítás, mosás, sütés, főzés nekem nem akadály. Persze nem azt mondom, hogy 4 fogásos ebédet készítek 2 óra alatt, de egy egyszerűbb kaja, Pl sült hús, rántott hús, palacsinta, krumpli, rizs, tésztafőzés nem fog ki rajtam.



25F

2014. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te nagyon tisztességes nevelést kaphattál, jó lenne, ha az ilyen pasik lennének a fiúk nevelői. Kérdező, én ismerek egy ilyet, de ő már nagyon idős.
2014. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én mindent magam csinálok, kivéve a főzést, mert MÉG nem tudok főzni! 22F
2014. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én sem vagyok rendmániás, de azért egy alapvető rendet csak elvárok. Úgy gondolom, ennyi idősen már vége kéne legyen a "székre dombom este a cuccokat, nappal az ágyra" korszaknak. Vagy mondjuk a kuka ürítése (mielőtt folyna ki belőle a szemét).

2014. jan. 5. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!