Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyennek gondoljátok?

Milyennek gondoljátok?

Figyelt kérdés

Szerintetek hány éves? Mit dolgozik vagy mit tanul? Tetszik-e? Milyen tulajdonságai lehetnek?


[link]


2014. szept. 8. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 40 lehet és szerintem valami ezoterikus boszi dolgokkal foglakozik.
2014. szept. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem valami szép az arca, de kedvesnek látszik. Szerintem csak 25-30 éves, mondjuk ezt ne vegyétek tőlem figyelembe, mert, rossz vagyok az életkorok megtippelésében. Számomra félig vonzó, félig nem, és jósnő vagy médium lehet. Vagy valami egyetemista.
2014. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

30-35, egyetemista, rég elfeleledett büfészak, hobbiból ezotériával, boszorkányos dolgokkal foglalkozik.


Esetleg nem egyetemista, hanem magán "tanárnál" tanul valami ezotérikus izét.


Ha dolgozik, jósnő.



Első ránézésre azt mondanám kedves, aranyos, barátságos. Ha figyelembe veszem az ezotériával kapcsolatos gyanúimat, azt kell mondjam elvakult, "ezotérika-fazék". (Szentfazék ezotérikus megfelelője. Szerintem erre nincs kifejezés.)

2014. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!